tammy abrahamas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tammy abrahamas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tammy abrahamas“.

Ar už dešimtuko ribų nugarmėjusiam „Chelsea“ verta skambinti pavojaus varpais?

Londono „Chelsea“ sezono pradžia nė iš tolo nėra tokia, kurios tikisi ištikimiausi šios komandos sirgaliai. Pralaimėjimai, barstomi taškai ir užimama vos vienuolikta vieta – tai nėra šios komandos standartas. Bet ar dėl to reikia susirūpinti. Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad sezonas Franko Lampardo komandai dar tik įsibėgėja ir jis ieško optimaliausios sudėties, kuri būtų pajėgi kovoti dėl taškų, o ne tik dėl gražaus žaidimo.
2019-09-23

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

„Newcastle United“ prisiminė pergalės džiaugsmą

„Newcastle United“ prisiminė Anglijos „Premier“ lygos pergalės džiaugsmą. Po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusi komanda pralaimėjo pirmuosius du turus, bet trečiajame šeštadienį namie 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“. 36-ąją minutę įvartį pelnė Joselu, 72-ąją – Ciaranas Clarkas, 86-ąją – Aleksandaras Mitrovičius. Rezultatyviai baigėsi dar vienos „Premier“ lygos rungtynės.