24
„Swansea City“ – „Manchester United“ 0:4 (nuotr. SCANPIX)

Antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas startavo įspūdinga „Manchester United“ pergale. Jose Mourinho auklėtiniai, rungtynėse svečiuose su „Swansea City“, per keturias minutes pelnė tris įvarčius ir laimėjo 4:0 (1:0).

24

Mačo pradžioje komandos apsikeitė smūgiais į skersinius. 3-ąją minutę tai po kontratakos padarė Jordanas Ayew, 9-ąją – po standartinės padėties ir Juanos Matos perdavimo į vartų konstrukciją šovė Philas Jonesas.

36-ąją minutę „Manchester United“ futbolininkus į priekį galėjo išvesti Marcusas Rashfordas. Jis pabėgo vienas prieš vartininką Lukaszą Fabianski, bet smūgiavo per silpnai. Kamuolys tapo lengvu vartų sargo iš Lenkijos grobiu.

Vis dėlto, svečiai į pertrauką iškeliavo pirmaudami. 45-ąją minutę, po kampinio, į skersinį pataikė Paulis Pogba. Pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į tinklą patupdė Ericas Bailly (1:0).

Antrasis kėlinys vyko ramiai. Iki 80-osios minutės. O tada prapliupo…

80-ąją ir 82-ąją minutėmis Henrikhas Mkhitaryanas atliko rezultatyvius perdavimu, o įvarčius pelnė atitinkamai Romelu Lukaku bei P. Pogba. Po pastarojo perdavimo, 84-ąją minutę, paskutinį tašką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Anthony Martialis.

„Manchester United“ laimėjo antrąsias „Premier“ lygos rungtynes. „Swansea City“ patyrė pirmąją nesėkmę sezone.