24
Hiustono „Rockets“ – San Antonijo „Spurs“ 75:114 (nuotr. SCANPIX)

San Antonijo „Spurs“ krepšininkai buvo negailestingi. Jie šeštosiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 114:75 (31:24, 30:18, 26:22, 27:11) pažemino Hiustono „Rockets“ ir žengė į konferencijos finalą, kuriame susitiks su Oklando „Warriors“.

24

„Spurs“ laimėjo be dviejų traumuotų starto penketo žaidėjų – Tony Parkerio ir Kawhi Leonardo.

„Rockets“ rungtynėse pirmavo kartą – kai 2-ąją minutę iš toli pataikė Trevoras Ariza (5:4). Pirmajame kėlinyje šeimininkai dar laikėsi. Po jo švieslentėje degė 31:24.

Antrąjį ketvirtį dvitaškiu pradėjo Lou Williamsas (31:26), bet tada sekė „Spurs“ atkarpa 13:0 (44:26 – 16 min.).

Ketvirtajame kėlinyje viskas buvo aišku (96:72 – 41 min.), bet San Antonijo krepšininkai dar suspardė gulintį – spurtavo 18:0. Po šios atkarpos „Spurs“ pirmavo 114:72. Paskutiniuosius taškus tritaškiu pelnė Bobby Brownas – 75:114.

„Spurs“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 60:37. San Antonijo krepšininkai atliko 32, Hiustono – 14 rezultatyvių perdavimų. Nugalėtojai atakavo 53 (51 metimas iš 96), pralaimėjusieji – 29 (22/77) procentų taiklumu.

„Rockets“: Trevoras Ariza 20 (6/12 metimų, 5 atkovoti kamuoliai), Clintas Capela 15 (9/14 baudų, 12 atk. kam.), Jamesas Hardenas 10 (7 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos, 6 pražangos).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 34 (16/26 met., 12 atk. kam.), Jonathonas Simmonsas 18 (8/12 met.), Patty Millsas 14 (6/10 met., 7 rez. perd.), Dejounte Murray 11 (5/10 met., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Pau Gasolis 10 (5/11 met., 11 atk. kam., 5 rez. perd.), Danny Greenas 10 (6 atk. kam.).

„Spurs“ serijoje triumfavo 4:2 ir Vakarų konferencijos finale žais su „Warriors“, kuri 4:0 iš kovos pašalino Jutos „Jazz“. Oklando krepšininkai „sausu“ rezultatu laimėjo ir pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą, eliminavusi Portlando „Trail Blazers“. „Spurs“ 4:2 nugalėjo Memfio „Grizzlies“.

„Warriors“ (67 pergalės / 15 pralaimėjimų) – geriausia reguliariojo sezono komanda. „Spurs“ (61/21) Vakaruose buvo antra, „Rockets“ (55/27) – trečia.