dejounte murray

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dejounte murray“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dejounte murray“.

„Hawks“ ketina svarstyti pasiūlymus už Dejounte Murray

Atlantos „Hawks“ komanda šį sezoną gali atsisveikinti su gynėju Dejounte Murray. Klubas ketina tikrinti 27 metų 196 cm ūgio amerikiečio vertę mainų rinkoje ir pasitaikius geram pasiūlymui, šio neatsisakys. Praėjusią vasarą krepšininkas su sudarė ketverių metų 120 mln. JAV dolerių kontraktą, tačiau „Hawks“ vadovai tikėjosi daugiau iš D.Murray ir Trae Youngo tandemo. Panašu, šis nepateisino lūkesčių, o komandos žaidimas ir toliau buksuoja bei neneša pergalių.
2023-12-26

„Hawks“ tritaškis paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Orlando krepšininkų

Apmaudų pralaimėjimą NBA Rytų konferencijoje patyrė Orlando „Magic“ (4/3). Paskutinėmis sekundėmis suklupę Orlando krepšininkai rezultatu 119:120 nusileido Atlantos „Hawks“ (4/3).  Pirmąjį kėlinį abi komandos baigė lygiosiomis (34:34), o antrajame į priekį nedidele persvara jau buvo pabėgę Atlantos krepšininkai (69:73). Visgi trečiame kėlinyje „Magic“ ėmėsi lyderystės ir į lemiamą kėlinį išėjo su pranašumu savo pusėje (98:73). Nors ketvirto kėlinio pradžioje „Magic“ dar turėjo dviženklę p...
2023-11-10

„Hawks“ ilgam išsaugojo Murray

Atlantos „Hawks“ komanda su Dejounte Murray susitarė dėl ketverių metų 120 mln. JAV dolerių kontrakto. Krepšininkas Atlantoje debiutavo praėjusiame sezone, komandą jis papildė po mainų. Prieš tai amerikietis žaidė San Antonijaus „Spurs“ gretose. 26 metų 193 cm ūgio atletas praėjusiame sezone NBA per 37 minutes vidutiniškai rinkdavo 20,6 taško, atkovodavo 5,4 kamuolio ir atlikdavo 6,1 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-07

NBA suspendavo lietuvį teisėją užsipuolusį Murray

Atlantos „Hawks“ žvaigždė Dejounte Murray suspenduotas vienoms rungtynėms dėl kontakto teisėju Gediminu Petraičiu. Jis turės praleisti artėjančias atkrintamųjų rungtynes prieš Bostono „Celtics“, šiuo metu „Hawks“ atsilieka 1-3. J. Murray pasibaigus praėjusioms rungtynėms priėjo prie G. Petraičio, į jį atsitrenkė ir kažką agresyvia forma pasakė. Gynėjas šiame sezone renka 20,7 taško, atkovoja 5,4 kamuolio ir atlieka po 6 perdavimus.
2023-04-25

Po lietuvių teisėjo stumtelėjimo NBA pradėjo tyrimą „Hawks“ gynėjo atžvilgiu

NBA pradėjo tyrimą dėl Dejounte Murray agresyvaus elgesio lietuvių teisėjo Gedimino Petrausko atžvilgiu. Pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matoma, kad Atlantos „Hawks“ gynėjas pasibaigus rungtynėms priėjo prie teisėjo, į jį atsitrankė ir kažką jam pasakė.   NBA griežtai žiūri į tokius kontaktus su teisėjais, spalio mėnesį dėl panašaus elgesio vienoms rungtynėms buvo suspenduotas Bostono „Celtics“ atstovas Grantas Williamsas.
2023-04-24

„Spurs“ komandoje nusidriekė permainų šleifas: iškeistas komandos lyderis

San Antonijaus „Spurs“ komandoje vėl permainos. Teksaso komanda išmainė vieną komandos lyderių Dejounte Murray‘ų į Atlantos „Hawks“ klubą. Skelbiama, kad „Spurs“ už D. Murray‘ų gaus Danilo Gallinari ir 3 naujokų biržos šaukimus. D. Murray‘us 2016 m. 29 šaukimu buvo pakviestas į San Antonijaus komandą. Atletas ne iškart rodė geriausius statistinius rodiklius, tačiau kasmet tobulėjo.
2022-06-30

„Spurs“ ketina iškeisti savo lyderį – jau derasi su „Hawks“ klubu

Greitu metu NBA lygoje gali įvykti mainai, kuriuose dalyvautų San Antonijaus „Spurs“ ir Atlantos „Hawks“ komandos. Pranešama, kad „Spurs“ yra pasiryžę atsisveikinti su vienu iš savo lyderių atakų organizatoriumi Dejounte Murray. Jis mainuose keliauti į Atlantą, o San Antonijaus klubas gautų puolėją Danilo Gallinarį, keletą pirmojo rato šaukimą. Tikėtina, kad į mainus būtų įtrauktas ir atletiškasis aukštaūgis Johnas Collinsas. Pasak pranešimų, derybos tarp komandų yra pažengusios.
2022-06-28

„Spurs“ žvaigždė gyrė Valančiūną: „Jonas yra monstras, esu didelis jo fanas“

San Antonijaus „Spurs“ žvaigždė Dejounte Murray'us prieš artėjančią akistatą su Naujojo Orleano „Pelicans“ išskyrė Joną Valančiūną. Krepšininkas sakė, kad lietuvio jokiu būdu negalima nuvertinti. „Jis yra monstras. Iš tiesų aš esu didelis jo fanas“, – sakė D.Murray. Praėjusiais metais J.Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ žaidė prieš „Spurs“ Vakarų konferencijos įkrintamosiose. Tada lietuvis pelnė 23 taškus, atkovojo 23 kamuolius ir vedė komandą link pergalės.
2022-04-13

Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas galingas rungtynes, o Toronto „Raptors“ šventė pergalę. Kanados komanda savo aikštėje 86:83 (17:18, 27:19, 19:23, 23:23) buvo stipresnė už San Antonijo „Spurs“. Svečiai geriau pradėjo mačą ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo dvigubai – 16:8. Tada „Raptors“ spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį (17:16). Antrasis ketvirtis klostėsi permainingai.
2018-01-20

„Spurs“ pažemino „Rockets“ jų tvirtovėje ir žengė į konferencijos finalą

San Antonijo „Spurs“ krepšininkai buvo negailestingi. Jie šeštosiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 114:75 (31:24, 30:18, 26:22, 27:11) pažemino Hiustono „Rockets“ ir žengė į konferencijos finalą, kuriame susitiks su Oklando „Warriors“. „Spurs“ laimėjo be dviejų traumuotų starto penketo žaidėjų – Tony Parkerio ir Kawhi Leonardo.