Apmaudų pralaimėjimą NBA Rytų konferencijoje patyrė Orlando „Magic“ (4/3). Paskutinėmis sekundėmis suklupę Orlando krepšininkai rezultatu 119:120 nusileido Atlantos „Hawks“ (4/3).

Pirmąjį kėlinį abi komandos baigė lygiosiomis (34:34), o antrajame į priekį nedidele persvara jau buvo pabėgę Atlantos krepšininkai (69:73). Visgi trečiame kėlinyje „Magic“ ėmėsi lyderystės ir į lemiamą kėlinį išėjo su pranašumu savo pusėje (98:73).

Nors ketvirto kėlinio pradžioje „Magic“ dar turėjo dviženklę persvarą (111:100), tačiau vėliau viskas ėmė slysti iš rankų. Praleidę atkarpą 9:0 Orlando krepšininkai leido varžovams ne tik priartėti, bet ir išsiveržti į priekį (113:114).

Vėliau Paolo Banchero ir Jonathanas Icaacas paserviravo du dėjimus ir vėl kiek pabėgo į priekį (117:114), tačiau Clinto Capela, Jaleno Johnsono ir Trae Youngo baudų metimai išlygino rezultatą (117:117).

Likus 43 sek. iki rungtynių pabaigos Franzas Wagneris pridėjo savo komandai du taškus (119:117), bet į tai Dejounte Murray atsakė taikliu tolimu metimu, o P. Banchero metimas iš toli buvo netaiklus ir „Hawks“ šventė pergalę 119:120.

Laimėtojų gretose rezultatyviausias buvo net 41 tašką pelnęs Trae Youngas. Taip pat jo sąskaitoje buvo 5 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Magic“ pusėje Jalenas Suggsas buvo rezultatyviausias su 21 tašku, tačiau dviženklį taškų skaičių iš viso surinko septyni krepšininkai.

Kitas rungtynes Orlando krepšininkai žais šeštadienį su Milvokio „Bucks“, kurie šiandien taip pat patyrė skaudų pralaimėjimą, o „Hawks“ lauks „Heat“ iššūkis.

„Hawks“: Trae Youngas 41 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalenas Johnsonas 19 (9 atk. kam.), Dejounte Murray 16, Bogdanas Bogdanovičius 15 (4 atk. kam.).

„Magic“: Jalenas Suggsas 21 (6 per. kam.), Paolo Banchero 17 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Markelle Fultzas 13, Moritzas Wagneris 13 (7 atk. kam.), Franzas Wagneris 12 (7 atk. kam.), Goga Bitadze 12 (5 atk. kam.), Jonathanas Isaacas 12 (7 atk. kam.).