Dramatišką mūšį Indianapolyje sužaidė Milvokio „Bucks“ (5/3) ir vietos Indianos „Pacers“ (6/3). Po įtemptos kovos rezultatu 124:126 arenos šeimininkų pranašumą turėjo pripažinti Milvokio ekipa.

Pergalės „Bucks“ iškovoti nepadėjo ir monstriškas Giannio Antetokounmpo pasirodymas. Graikas per 36 minutes aikštelėje pelnė net 54 taškus (19/24 dvit., 16/18 baud.) bei atkovojo 12 kamuolių.

Toks rezultatyvus žaidimas buvo šio NBA sezono rekordas, o krepšininkui iki karjeros rekordo pritrūko vos vieno taško.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos būtent G. Antetokounmpo dukart apmaudžiai suklydo, o tai leido Tyrese’ui Haliburtonui pelnyti tritaškį, nulėmusį „Pacers“ pergalę. Iš viso Graikijos krepšininkas suklydo 8 kartus.

Pirmajame ketvirtyje „Pacers“ išsiveržė į priekį 18 taškų skirtumu ir, pataikę aštuonis tritaškius, ketvirčio pabaigoje pirmavo 38:24. Įpusėjus mačui Milvokio komanda priartėjo iki 66:60, o likus 9:32 min. iki trečiojo kėlinio pabaigos dviem baudų metimais Khrisas Middletonas išlygino rezultatą (71:71).

Paskutiniame kėlinyje „Bucks“ išsiveržė į priekį net 10 kartų ir likus 5 minutėms vis dar pirmavo 117:108.

Likus 8,4 sekundės iki rungtynių pabaigos ir Indianai turint vieno taško persvarą, Bennedictas Mathurinas pataikė du baudos metimus ir išlygino rezultatą 124:121. Bruce'as Brownas, pelnęs 11 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, pergalę įtvirtino dviem baudų metimais paskutinėmis sekundėmis.

Tiesa, Milvokio ekipa mačą turėjo baigti be savo stratego, nes likus kiek mažiau nei 8 min. iki trečiojo ketvirčio pabaigos buvo išvarytas pirmus metus Milvokio komandą treniruojantis Adrianas Griffinas. Jis iškart po Antetokounmpo dėjimo į krepšį buvo nubaustas dviguba technine pražanga.

Laimėtojų gretose T. Haliburtonas pelnė 29 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o B. Mathurinas pridėjo 26 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

Kitas rungtynes „Bucks“ sužais šeštadienį, kai susitiks su nesėkmę taip pat patyrusia Orlando „Magic“, o „Pacers“ sekmadienį laukia susitikimas su Filadelfijos „76ers“.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 54 (12 atk. kam., 8 kld.), Khrisas Middletonas 19 (4 rez. perd.), Malikas Beasley 13 (4 atk. kam.), Bobby Portisas 11 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Tyrese’as Haliburtonas 29 (10 rez. perd.), Bennedictas Mathurinas 26 (11 atk. kam.), Mylesas Turneris 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Bruce’as Brownas 11 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Buddy Hieldas 11, Andrew Nebhardas 10.