Keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Milano „AX Armani“ (2-5) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 83:52 (23:12, 21:19, 20:8, 19:13) sutraiškė Valensijos „Valencia Basket“ (5-2) komandą, kuriai tai buvo tik antrasis pralaimėjimas šį sezoną turnyre.

Aikštės šeimininkai atsiplėšė pirmojo kėlinio pabaigoje, kurį uždarė atkarpa 7-0 ir susikrautu dviženkliu pranašumu (23:12).

Bėgant laikui atstumas tik didėjo ir antrajame jis pasiekė 19 taškų ribą (35:16).

Po didžiosios pertraukos Milano krepšininkai užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir pasiekė triuškinančią pergalę, o didžiausias atstumas tarp ekipų buvo fiksuotas su lig finaline sirena, kuomet išaugo iki net 31 taško – 83:52.

Ispanijos klubas pataikė vos 28 proc. dvitaškių. Tikslą pasiekė 9 metimai iš 32 bandymų.

„AX Armani“: Nikola Mirotičius 19 (5/6 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam.), Maodo Lo 10 (6 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 9, Alexas Poythressas 8 (7 atk. kam.), Diego Flaccadori ir Devonas Hallas po 7.

„Valencia Basket“: Jaredas Harperis 10 (1/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), Brandonas Daviesas 9 (7 atk. kam., 5 kld.), Nathanas Reuversas 8, Xabi Lopezas-Arostegui ir Damienas Inglisas po 6.