Pergalę paskutinėmis akimirkomis savo rankose išsaugojo Belgrado „Partizan“ (3-4) krepšininkai. Eurolygoje Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 85:84 (23:27, 24:29, 16:13, 22:15) palaužė Stambulo „Fenerbahce“ (5-2) komandą ir nutraukė jos keturių iš eilės laimėtų rungtynių seriją turnyre.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai iš Turkijos, kurie po spurto 13-0 šovė į priekį dviženkliu skirtumu (15:25).

Antrajame kėlinyje šie atstumą dar kiek padidino (39:54), bet aikštės šeimininkai tai nepalaužė.

Šie po didžiosios pertraukos ėmė mažinti atsilikimą ir lemiamą kėlinį pasitiko su 4 taškų deficitu (63:67).

Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, serbai pelnė šešis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą (85:82).

Pastarieji netrukus prasižengė, o Scottie Wilbekinas nutraukė tylą dviem baudų metimais (85:84).

Likus 5 sekundėms, PJ Dozieras prarado kamuolį, o savo šansą turėjo Tyleris Dorsey, bet „Fenerbahce“ gynėjo tritaškis ir galimybė išplėšti pergalę skriejo pro šalį – 85:84.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 15 (6/10 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), Jamesas Nunnally ir Alenas Smailagičius po 13, Danilo Andjušičius 9, Tristanas Vukčevičius 8, Aleksa Avramovičius 7.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 23 (5/5 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud., 35 n. b.), Tyleris Dorsey 18 (4/8 trit., 5 rez. perd.), Jonathanas Motley 11, Tarikas Biberovičius 10, Scottie Wilbekinas 9 (1/7 trit.).