Pergalę Eurolygoje pasiekė be žiūrovų savo laikinuose namuose Serbijoje žaidusi Tel Avivo „Maccabi“ (4-2) komanda. Pastaroji Belgrade 93:90 (17:19, 29:25, 25:19, 22:27) pranoko Miuncheno „Bayern“ (2-5) krepšininkus, kuriems tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Rungtynės buvo permainingos. Iniciatyvą antroje susitikimo dalyje perėmė Tel Avivo klubas ir ėmė didinti atstumą, kuris prieš lemiamą kėlinį išaugo iki 9 taškų (71:62).

Vokietijos ekipai buvo pavykę priartėti iki minimalaus skirtumo (83:82), bet tada keturis taškus iš eilės pelnė Lorenzo Brownas, du baudų metimus pridėjo Wade'as Baldwinas ir nominalūs aikštės šeimininkai atsiplėšė (91:84).

Galiausiai per likusią pusantros minutės Miuncheno krepšininkams išsigelbėti jau nepavyko ir teko pripažinti oponentų pranašumą – 93:90.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 19 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), Lorenzo Brownas 13 (7 rez. perd.), Wade'as Baldwinas (6 kld.) ir Jasielas Rivero po 12, Tamiras Blattas 11 (5 rez. perd.), Jamesas Webbas 8.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 17 (4/5 dvit., 3/8 trit.), Serge'as Ibaka 16 (7/7 dvit.), Leandro Bolmaro 12 (5 rez. perd., 5 kld.), Devinas Bookeris 11, Sylvainas Francisco ir Andreasas Obstas po 7.