danny greenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danny greenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danny greenas“.

Naujasis Brazdeikio klubas triumfavo Los Andžele

Pergalę NBA iškovojo Filadelfijos „76ers“ (32/13). Rytų konferencijos lyderiai išvykoje 109:101 (27:24, 27:30, 35:17, 20:30) nugalėjo be lyderių likusią Los Andželo „Lakers“ (28/17) ekipą. Ketvirtadienį buvo paskutinė diena, kada komandos galėjo mainytis žaidėjais. Trišaliuose mainuose figūravo ir Lietuvos pilietybės siekiantis Kanados lietuvis Ignas Brazdeikis – į Filadelfiją jis atvyksta iš Niujorko „Knicks“. Šiose rungtynėse aikštėje jis dar nepasirodė.
2021-03-26

NBA žaidėjų turgus nusiaubtas, bet gardžių kąsnių dar liko

Prieš kelias dienas atsidariusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvųjų agentų rinka startavo kaip niekad galingai. Vien per pirmąją dieną buvo pasirašyta kontraktų už daugiau nei 3 milijardus JAV dolerių. Didžioji dalis lygos žvaigždžių jau rado savo naujuosius namus, tačiau rinkoje vis dar yra pakankamai daug garsių pavardžių. Portalas tv3.lt apžvelgia įdomiausių likusių laisvųjų agentų sąrašą pajėgiausioje pasaulio krepšinio lygoje.
2019-07-03

NBA supurtę mainai: ką jie žada „Raptors“ ir Jonui Valančiūnui?

Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) supurtė mainai – ryškiausiomis žvaigždėmis apsikeitė San Antonijo „Spurs“ bei Jono Valančiūno Toronto „Raptors“. Ką tai žada lietuviui ir jo atstovaujamam Kanados klubui? J. Valančiūnas nėra tikras dėl savo ateities „Spurs“ atsikratė su klubo vadovais susipykusio Kawhi Leonardo, kurio sutartis galiojo dar metus. Kartu su komandos lyderiu į Torontą išsiųstas Danny Greenas. San Antonijo ekipa už tai gavo ryškiausią „Raptors“ žvaigždė – DeMarą DeRozaną.
2018-07-19

Domantas Sabonis žaidimu kerėjo Ameriką ir vedė komandą į pergalę

NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė lietuvis Domantas Sabonis. Jis atakavo be klaidų, pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ namie 97:94 (26:24, 27:24, 15:16, 29:30) palaužė San Antonijo „Spurs“. D. Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per pirmąsias aštuonias minutes pelnė šešis taškus. Lietuvis atkovojo tris kamuolius, bet gavo dvi pražangas ir buvo pakeistas. Domantas ant parketo grįžo antrojo kėlinio viduryje bei tęsė savo šou.
2017-10-30

Be vargo: „Warriors“ laimėjo Vakarų konferenciją ir žengė į NBA finalą

„Warriors“ iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę ir laimėjo NBA Vakarų konferenciją. Oklando krepšininkai serijoje triumfavo „sausu“ rezultatu – 4:0. Ketvirtosiose rungtynėse San Antonijuje „Warriors“ įtikinamai nugalėjo „Spurs“ – 129:115 (31:19, 34:32, 31:27, 33:37). Šeimininkai žaidė be traumuoto lyderio Kawhi Leonardo. „Warriors“ nepadėjo pastarojo skriaudikas Zaza Pachulia.
2017-05-23

„Spurs“ pažemino „Rockets“ jų tvirtovėje ir žengė į konferencijos finalą

San Antonijo „Spurs“ krepšininkai buvo negailestingi. Jie šeštosiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 114:75 (31:24, 30:18, 26:22, 27:11) pažemino Hiustono „Rockets“ ir žengė į konferencijos finalą, kuriame susitiks su Oklando „Warriors“. „Spurs“ laimėjo be dviejų traumuotų starto penketo žaidėjų – Tony Parkerio ir Kawhi Leonardo.
2017-05-12

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Spurs“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo

„Spurs“ laimėjo penktąsias NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes. San Antonijo krepšininkai šiąnakt namie 110:107 po pratęsimo palaužė Hiustono „Rockets“. San Antonijo komanda serijoje pirmauja 3:2. Mačas klostėsi permainingai. Jį geriau pradėjo „Spurs“, 6-ąją minutę pirmavę 20:11. Tai buvo didžiausia šeimininkų persvara per visas rungtynes. Trečiajame kėlinyje, 29-ąją minutę, tokį pat skirtumą pasiekė „Rockets“ (72:63). Ji taip pat didesnio pranašumo neturėjo.