6
Indianos „Pacers“ – San Antonijo „Spurs“ 97:94 (nuotr. SCANPIX)

NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė lietuvis Domantas Sabonis. Jis atakavo be klaidų, pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ namie 97:94 (26:24, 27:24, 15:16, 29:30) palaužė San Antonijo „Spurs“.

6

D. Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per pirmąsias aštuonias minutes pelnė šešis taškus. Lietuvis atkovojo tris kamuolius, bet gavo dvi pražangas ir buvo pakeistas.

Domantas ant parketo grįžo antrojo kėlinio viduryje bei tęsė savo šou. Puolėjas atakavo be klaidų, surinko 11 taškų ir sugriebė septynis kamuolius.

Lietuvį per pertrauką kalbino NBA televizija, lygino jo ir „Spurs“ žvaigždės LaMarcuso Aldridge’o žaidimą.

D. Sabonis sėkmingą pasirodymą tęsė po pertraukos. 21-erių puolėjas iš viso žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių. Lietuvis pataikė visus devynis metimus iš žaidimo. Tarp jų – pirmąjį sezono tritaškį.

„Pacers“: Victoras Oladipo 23 (7/14 metimų, 7/8 baudų, 5 rezultatyvūs perdavimai, 7 klaidos), Domantas Sabonis 22 (9/9 met., 12 atkovotų kamuolių), Bojanas Bogdanovičius 15 (5/10 met., 8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 12 (5/12 met., 5 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 26 (10/21 met., 5/7 baud., 8 atk. kam.), Pau Gasolis 17 (7/10 met., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Gay 10 (6 atk. kam.), Danny Greenas 10, Patty Millsas 10.

„Pacers“ (3 pergalės / 3 pralaimėjimai) užima septintąją Rytų konferencijos poziciją, „Spurs“ (4/2) – penktąją Vakaruose.