rudy gay

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rudy gay“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rudy gay“.

Gay'us papildė „Warriors“ gretas

Oklando „Warriors“ komanda pasirašė kontraktą su patyrusiu krepšininku Rudy Gay'us. Puolėjas „Warriors“ treniruočių stovykloje kovos dėl patekimo į galutinę komandos sudėtį. R.Gay'us vasarą dalyvavo mainuose, po kurių atsidūrė Oklahomos „Thunder“ gretose ir ši komanda atletą atleido. 37 metų atletas praėjusiame sezone žaidė Jutos „Jazz“ gretose, jis rinkdavo 5,2 taško ir atkovodavo 2,9 kamuolio. R.Gay anksčiau yra žaidęs Memfyje, Toronte, Sakramente ir San Antonijuje.
2023-09-27

Velykinis dešimtukas: „žemė-oras“ per nugarą ir naujasis Tracy McGrady

Velykinę naktį NBA lygoje netrūko įspūdingų krepšinio momentų. Efektiniausiųjų dešimtuke septintąją vietą užėmė T. J. McConnellio perdavimas, po kurio ataką „žemė-oras“ dėjimu per nugarą baigė Benas Simmonsas. Antrojoje pozicijoje – Danuelis House’as. Finikso „Suns“ krepšininkas pakartojo legendinio Tracy McGrady dėjimą – įkrovė pasimetęs sau kamuolį nuo lentos. Gražiausias nakties epizodas – Rudy Gay pasirodymas.
2018-04-02

Domantas Sabonis žaidimu kerėjo Ameriką ir vedė komandą į pergalę

NBA lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė lietuvis Domantas Sabonis. Jis atakavo be klaidų, pelnė 22 taškus, atkovojo 12 kamuolių, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ namie 97:94 (26:24, 27:24, 15:16, 29:30) palaužė San Antonijo „Spurs“. D. Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per pirmąsias aštuonias minutes pelnė šešis taškus. Lietuvis atkovojo tris kamuolius, bet gavo dvi pražangas ir buvo pakeistas. Domantas ant parketo grįžo antrojo kėlinio viduryje bei tęsė savo šou.
2017-10-30

Kuriozas: NBA žaidėjas mačo metu pamiršo likusį laiką

Šiąnakt NBA čempionato rungtynėse tarp Memfio „Grizzlies“ ir Los Andželo „Lakers“ ekipų buvo užfiksuotas kuriozinis epizodas. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Grizzlies“ puolėjas Rudy's Guy'us apsigynė nuo Kobes Bryanto atakos ir likus apie 10 sek. pradėjo savo komandos išpuolį. Tačiau vietoj to, kad veržtųsi arčiau link krepšio ar atliktų perdavimą, jis švystelėjo kamuolį nuo aikštės vidurio, nors dar buvo likę 7 sek.