Anglijos „Premier“ lygoje akis į akį stojo du kažkada itin aršiai vienas su kitu nesutarę strategai: Jose Mourinho ir Arsene`as Wengeras. Kol treneriai kovojo prie šoninės linijos, „Arsenal“ nugalėjo „Manchester United“ ekipą 2:0.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pasiekta, tačiau po pertraukos pratrūko „gunneriai“. Pirmasis 54-ąją minutę pasižymėjo Granitas Xhaka, kuris smūgiavo iš toli, o kamuolys, atsitrenkęs į varžovo nugarą, perskrido virš vartininko ir nusileido tinkle.

Antrojo ilgai laukti neteko. Jau 57-ąją minutę Danny`is Welbeckas sulaukė perdavimo iš krašto ir galva pasiuntė kamuolį į vartus. Kamuolys tinkle suspurdėjo prieš tai atsitrenkęs į skersinį.

Po šių rungtynių Londono „Arsenal“ priartėjo prie „Manchester United“ iki 2 taškų. (63 ir 65 tšk.).