gunneriai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gunneriai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gunneriai“.

Nuleista „Premier“ lygos uždanga: čempionų karūnavimas, atsisveikinimas su legenda ir „Liverpool“ triumfas

Anglijos „Premier“ lygoje sudėlioti taškai ant „i“. Paskutiniame ture Londono „Chelsea“ pagaliau iškėlė jau seniau užsitikrintą trofėjų, atsisveikino su Johnu Terry, o „Liverpool“ paliko „Arsenal“ už Čempionų lygos borto. Visų akys sekmadienio popietę krypo į Liverpulį, kur vietos komanda pergalės atveju galėjo užsitikrinti vietą kitų metų Čempionų lygoje.
2017-05-21

„Arsenal“ fanų boikotas: nesirinko į stadioną

Buvo laikai, kai bilietas į „Arsenal“ kubo rungtynes buvo sunkiausiai gaunamas Londone. Nebe. Arsene`as Wengeras, stovėdamas techninėje zonoje, turėjo pagalvoti: „Kaip mes iki šito nusigyvenome?“ Tačiau pagrindinė to priežastis – jis pats. Dvi fanų grupės nutarė boikotuoti „gunnerių“ rungtynes su „Suderland“. Prieš rungtynių pradžią, kaip rašo Anglijos spauda, atrodė, jog stadione yra apie 40 tūkstančių žaidėjų.
2017-05-17

Anglijos galiūnų mūšyje – „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje akis į akį stojo du kažkada itin aršiai vienas su kitu nesutarę strategai: Jose Mourinho ir Arsene`as Wengeras. Kol treneriai kovojo prie šoninės linijos, „Arsenal“ nugalėjo „Manchester United“ ekipą 2:0. Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pasiekta, tačiau po pertraukos pratrūko „gunneriai“. Pirmasis 54-ąją minutę pasižymėjo Granitas Xhaka, kuris smūgiavo iš toli, o kamuolys, atsitrenkęs į varžovo nugarą, perskrido virš vartininko ir nusileido tinkle.