Gediminas Orelikas šeštadienį Turkijoje pelnė 13 taškų ir atkovojo septynis kamuolius. Lietuvio indėlio buvo maža – jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ 69:85 (19:21, 16:28, 21:18, 13:18) svečiuose pralaimėjo Stambulo „Besiktas“.

G. Orelikas žaidė 32 minutes, pataikė visus tris dvitaškius, tiek pat tritaškių iš penkių ir vieną baudą iš dvejų. Lietuvis atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Gediminas buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą. Daugiau taškų pelnė Jordanas Theodore’as, surinkęs 21 ir atkovojęs septynis kamuolius.

„Besiktas“ daugiausia taškų pelnė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius D. J. Strawberry. Jo sąskaitoje – 19 taškų.

Geriau sekėsi du lietuvius turinčiam Ušako „Sportif“. Jis namie 88:80 (22:21, 23:17, 21:26, 22:16) įveikė „Best Balikesir“.

Nugalėtojams aštuonis taškus pelnė, tris kamuolius atkovojo ir du rezultatyvius perdavimus atliko Šarūnas Vasiliauskas. Jis aikštėje praleido 22 minutes, per kurias prametė visus keturis dvitaškius, pataikė du tritaškius iš penkių ir realizavo abi baudas.

Evaldas Kairys rungtynėms registruotas nebuvo.

„Banvit“ (17 pergalių / 9 pralaimėjimai) užima penktąją Turkijos lygos poziciją. „Sportif“ (8/18) – 13-ąją. Čempionate žaidžia 16 komandų, pirmauja Stambulo „Fenerbahce“ (24/2).