šarūnas vasiliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarūnas vasiliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarūnas vasiliauskas“.

Komentatoriumi tapęs Šarūnas Vasiliauskas apžvelgė pirmąjį LKL ratą: išskyrė apatišką komandą

Kalendoriuose rudenį keičiant žiemai, simbolinė žyma pasiekta ir „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone. Čempionatas kaip reikiant įsibėgėjo – pirmadienį finišavo pirmasis ratas. Nors prieš akis dar ilgas kelias, turnyrinėje lentelėje pamažu ryškėja hierarchija.
2023-11-30

Sezoną naujame amplua pasitinkantis Vasiliauskas: „Pasiruošimo rungtynės nieko nepasako, laukia įdomi pradžia“

Po kelių mėnesių laukimo išaušo „Betsafe-LKL“ naujojo sezono pirmojo turo diena. Prie starto linijos išsirikiavo dvylika geriausių Lietuvos komandų, o jų horizonte – čempionų taurė, kurią gina į šalies krepšinio sostą ką tik sugrįžęs Kauno „Žalgiris“. Lygoje po pertraukos ir vėl rungtyniaus Mažeikių „M Basket-Delamode“. Ši ekipa į pirmąjį sezono mūšį stos pirmadienį, kuomet Utenoje mėgins nugvelbti pergalę iš vietos „Uniclub Casino – Juventus“. ...
2023-09-16

Šarūnas Vasiliauskas – apie žvėrį Normantą, seną pažįstamą Vucevičių ir netikėtą Prancūzijos fiasko

Apie profesionalaus krepšininko karjeros pabaigą šį mėnesį netikėtai paskelbęs buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas apsilankė portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos – FIBA World Cup“, kur padėjo apžvelgti pirmąsias Lietuvos rinktinės rungtynės pasaulio čempionato D grupėje. Vakar Kazio Maksvyčio auklėtiniai 93:67 įveikė Egipto rinktinę, o geriausiai mūsiškių gretose rungtyniavo nuo suolelio kilęs Vilniaus „Ryto“ kapitonas Margiris Normanas.
2023-08-26

Vasiliauskas paliko Rumunijos klubą

Šį sezoną į Voluntario CSO komandą atvykęs Šarūnas Vasiliauskas ilgai joje neužsibuvo. Pranešama, kad 33 metų 188 cm ūgio lietuvis atsisveikino su klubu ir ieško naujo iššūkio. Šį sezoną Rumunijos čempionate krepšininkas per vidutiniškai 25 minutes fiksavo 9,3 taško ir 3 rezultatyvių perdavimų vidurkius. Tuo tarpu FIBA Europos lygoje ant parketo vidutiniškai praleisdavo po 28 minutes, rinkdavo 7,5 taško ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus.
2022-10-29

Šarūno Vasiliausko klubui nepavyko patekti į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą

Voluntario CSO komandai su Šarūnu Vasiliausku nepavyko prasibrauti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą. Atrankos pusfinalyje lietuvio atstovaujama ekipa 57:68 (15:21, 10:12, 11:14, 21:21) nusileido Bursos „Tofas“ krepšininkams. Š.Vasiliauskas ant parketo praleido 26 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (3/3 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.
2022-09-23

Vasiliauskas Turkijoje surengė tritaškių fiestą

Apmaudžią nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Izmiro „Aliaga Petkim“ (6/12) ekipa, išvykoje 89:95 (20:26, 22:27, 28:25, 19:17) nusileidusi Bursos „Frutti Extra“ (7/12) klubui. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai kovėsi iki rungtynių pabaigos, tačiau šeimininkus į pergalę tempė Birkano Batuko ir naujoko Marialo Shayoko metimai.
2021-01-30

Vasiliauskas karjerą toliau tęs Turkijoje

Šarūnas Vasiliauskas toliau rungtyniaus Turkijos čempionate. Krepšininkas pratęsė kontraktą su Gaziantepo „Gaziantep“ klubu, kurio garbę gynė praėjusiame sezone. 30 metų lietuvis jau atvyko į Turkiją ir pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Praėjusiame Turkijos sezone Š.Vasiliauskas pelnydavo po 11 taškų ir atlikdavo 4,6 rezultatyvaus perdavimo.
2019-08-15

Turkijoje žibėjęs Šarūnas Vasiliauskas vedė komandą į pergalę

Turkijos krepšinio čempionate Gaziantepo „Gaziantep“ (6-6) klubas namuose 80:69 (20:19, 17:12, 16:22, 27:16) įveikė pirmenybių autsaiderius Stambulo „Buyukšehir Belediyespor“ (2-10) krepšininkus. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Šarūnas Vasiliauskas. Lietuvis per 26 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvit., 4/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.