Šiandien 16.00 val. Kaune prasidės Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione rungtynės, kuriose susitiks Kauno „Žalgirio“ ir Ventspilio „Ventspilio“ krepšininkai.

Po pirmojo kėlinio 21:18 laimi „Ventspils“.

Galingai rungtynes pradėję Dainiaus Šalengos vedini aikštės šeimininkai jau pirmosiomis susitikimo minutėmis įgijo apčiuopiamą persvarą - 7:0. Tačiau netrukus krepšys atsirišo ir latviams, kurie sušvelnino atsilikimą iki trijų taškų - 6:9. Įpusėjus ketvirčiui pasipylė netaiklūs žalgiriečių metimai, o tuo pasinaudoję „Ventspils“ krepšininkai išlygino rezultatą - 14:14. Nors aukštaūgių dėka BBL vicečempionai buvo vėl šiek tiek atitrūkę (18:14), svečiai atsakė tritaškiu ir dviem Aarono Pettway'aus dėjimais, po kurių Ventspilio ekipa pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 21:18.

********************

Lietuvos vicečempionai BBL pirmenybėse žengia be pralaimėjimų. Kauniečiai įveikė visus šešis savo varžovus ir turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą. Tuo tarpu latviai, savo sąskaitoje turintys 3 pergales ir 2 nesėkmes, rikiuojasi trečioje vietoje.

„Žalgiriui“ šiose rungtynėse nepadės Travisas Watsonas ir Šarūnas Vasiliauskas.