Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono pirmosiose rungtynėse Kauno "Žalgirio" ekipa 88:80 (16:34, 30:13, 22:15, 19:18) nugalėjo Šiaulių "Šiaulių" krepšininkus.

Iniciatyva nuo pat susitikimo pradžios priklausė Šiaulių krepšininkams. Jau sužaidus 5 minutes jie įgijo dviženklį pranašumą - 15:5. Jau po kelių minučių po Ž.Janavičius pataikė dvitaškį ir sumažino savo ekipos deficitą iki vienaženklės atžymos – 15:24. Po A.Sireikos paprašytos minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 10:1 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo toli priekyje – 34:16.

BBL taurės savininkai atsibudo jau antrojo kėlinuko pradžioje. Laimėję 3 minučių atkarpą 12:0 priartėjo iki 28:34. Iki ketvirčio pabaigos "Žalgiriui" pavyko dar labiau priartėti ir įpusėjus mačui komandas skyrė vos 1 taškas - 46:47.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms D.Šalenga pataikė iš toli ir pirmą kartą svečius išvedė į priekį – 49:47. Didžiąją ketvirčio dalį žalgiriečiai pirmavo 2-4 taškų skirtumu, tačiau per paskutinę minutę įmetė 5 taškus be atsako ir šiek tiek atitrūko - 69:62.

Ketvirtajame kėlinuke sužaidus 2 minutes laikinosios sostinės klubas pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą – 76:66. Šiauliečiai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko. Likus žaisti 1,5 minutės jie grėsmingai priartėjo - 80:84. Vis tik tada "Žalgirio" krepšininkai rungtynes užbaigė 4 taškais be atsako ir laimėjo 88:80.

"Šiauliai": Deivydas Gailius 16, Mindaugas Kuzminskas 14, Arvydas Šikšnius 11, Vaidotas Volkus ir Derrickas Low po 10, Brandonas Brownas 9 (6 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 7, Gediminas Orelikas 2, Laurynas Samėnas 1, Mattas Kingsley ir Ignas Ramašauskas taškų nepelnė.

"Žalgiris": Travisas Watsonas 24 (15 atk. kam.), Marcusas Brownas ir Martynas Pocius po 14, Mantas Kalnietis bei Dainius Šalenga po 10, Povilas Čukinas 9, Tadas Klimavičius 5 (9 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 2, Šarūnas Vasiliauskas taškų neįmetė.