Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas kuzminskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas kuzminskas“.

Andrius Tapinas toliau viešina detales – teigia, kad rinktinė Puerto Rike gėrė „iš širdies“, žinojo ir treneris

Pirmadienio popietę įsiplieskęs skandalas dėl Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirodymo Puerto Rike įgauna pagreitį.  Dar savaitgalį savo laidoje „Laikykitės ten“ žurnalistas Andrius Tapinas užsiminė apie vyrų krepšinio rinktinės išgertuves Puerto Rike, po kurių dužo ir televizorius.  Į tokius skandalingus faktus reagavo tiek Lietuvos krepšinio federacijos atstovai, tiek ir rinktinės kapitonas Mindaugas Kuzminskas.
687 2024-07-22

Po skandalingų Andriaus Tapino kaltinimų – rinktinės kapitono reakcija: „Režimas pažeidinėjamas nebuvo“

Pirmadienio popietę socialiniuose tinkluose „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas pažėrė skandalingų faktų apie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirodymą Puerto Rike.  Žurnalistas savo paskyroje pasidalino įrašu, kuriame teigė, kad rinktinės krepšininkai turnyro metu vartojo alkoholį, o tai galėjo atsiliepti ir nemaloniam rezultatui.
95 2024-07-22

Nurimus emocijoms – Mindaugo Kuzminsko žinutė rinktinės sirgaliams: „Tikrai nėra stebuklingų receptų“

Po Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nepatekimo į Paryžiaus olimpines žaidynes praėjus savaitei socialiniame tinkle „Facebook“ pasisakė komandos senbuvis ir kapitonu prieš išvyką į Puerto Riką išrinktas Mindaugas Kuzminskas.  Po apmaudaus pralaimėjimo Puerto Rikui 89:79 krepšininkas sakė, kad pastaraisiais metais Lietuva nebemoka žaisti lemiamų rungtynių, o susigulėjus emocijoms pridėjo daugiau savo minčių ir pastebėjimų. „Karštos širdys, šalti protai.
2024-07-15

Oficialu: Mindaugas Kuzminskas lieka AEK gretose

Mindaugas Kuzminskas oficialiai lieka Atėnų AEK klubo gretose. Pranešama, kad abi pusės sutarė dėl dviejų metų trukmės kontrakto pratęsimo. Į Atėnus M. Kuzminskas atvyko praėjusią vasarą ir iškart tapo komandos lyderiu. 34 metų lietuvis paėjusiame sezone Graikijos lygoje per 25 minutes vidutiniškai rinkdavo 15,5 taško, atkovodavo 5,2 kamuolio ir atlikdavo 2,1 rezultatyvaus perdavimo.
2024-07-15

Mindaugas Kuzminskas toliau turėtų rungtynaiuti Graikijoje

Mindaugas Kuzminskas turėtų likti Atenų AEK gretose. Taip praneša Graikijos žiniasklaida. Kaip skelbia portalas sportal.gr, abi pusės artėja prie naujo dviejų metų kontrakto pratęsimo. Pranešama, kad lietuvio kontrakto reikalai buvo klubo prioritetas, nes jis tapo svarbia dalimi tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Praėjusį sezoną krepšininkas buvo vienas AEK lyderių.
2024-07-11

Nežinomybėje esantis Mindaugas Kuzminskas: „Vėl įsitikinome, kad nemokame žaisti lemiamų rungtynių“

Rinktinės kapitonas Mindaugas Kuzminskas nuleista galva kalbėjo po skaudaus dūrio Puerto Rike, kai šeimininkams 68:79 nusileidę lietuviai vėl nepateko į olimpines žaidynes. Lietuvos rinktinė varžovus paleido po didžiosios pertraukos. Gynėjų tandemo Jose Alvarado ir Tremonto Waterso tempiami šeimininkai užkūrė tikrą pirtį. Jie kartu sudėjus pelnė 41 iš 79 Puerto Riko taškų. Šeimininkai tritaškius metė 48 proc. taiklumu, kai lietuviai tik 21 proc. „Visos rungtynės buvo prastos.
2024-07-08

Po bilieto į finalą – rinktinės kapitono pagyros rekordininkui: „Reikia dar loterijos bilietų nusipirkti, gal ir ten laimėtų“

Lietuvos rinktinė Puerto Rike 88:64 (28:21, 22:17, 21:15, 20:11) įveikė Italijos nacionalinę komandą ir priartėjo prie bilieto į olimpines žaidynes. Rungtynes aptaręs rinktinės kapitonas Mindaugas Kuzminskas po mačo negailėjo pagyrų ir rekodininkui Mariui Grigoniui. Atrankos finale lietuvių rytoj naktį Lietuvos laiku laukia šeimininkas Puerto Rikas. Olimpinės atrankos finalas vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį 01:00 val.
118 2024-07-07

Su mėlyne po akimi pasirodęs Mindaugas Kuzminskas: „Mums reikia susitvarkyti gynyboje“

Lietuvos rinktinė ruošiasi olimpinio atrankos turnyro pusfinalio mačui. Prieš rytojaus dvikovą kartu su komanda treniruotėje plušėjęs Mindaugas Kuzminskas pasirodė su mėlyne po akimi. Apie varžovus kalbėjęs krepšininkas kartu ir paaiškino, iš kur ji atsirado. Priminsime, kad lietuviai po labai sunkiai išvargtos pergalės prieš Dramblio Kaulo Krantą ketvirtadienį skyrė poilsiui ir treniruotės nedarė, bet penktadienio popietę vietos laiku jau plušo aikštėje.
2024-07-05

Silpniausias rinktinės vietas įvardinęs kapitonas Mindaugas Kuzminskas: „Blogų dalykų daug, o laiko – mažai“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Puerto Rike pradėjo olimpinę atranką, kurios pirmose rungtynėse 96:84 nugalėjo Meksikos krepšininkus ir įsirašė pirmąją pergalę.  Lietuviai rungtynių pradžioje patyrė šaltą dušą, kai varžovai jas atidarė spurtu 9:0. Visgi Lietuvos rinktinė į priekį nurūko po pertraukos, o nuo tada skirtumas ėmė tik augti ir lietuviai užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą.  Nors paskutiniame kėlinyje Meksika kiek priartėjo, tačiau pergalė jau buvo lietuvių rankose.
2024-07-03

Graikijos žiniasklaida: Mindaugas Kuzminskas artėja prie sugrįžimo į Ispaniją

Graikijos žiniasklaida skelbia, kad lietuvis Mindaugas Kuzminskas artėja prie susitarimo su La Korunjos „Leyma“ ekipa. Nors Atėnų AEK klubas nori išlaikyti puolėją, tačiau krepšininko karjera greičiausiai pakryps į Ispaniją. „Leyma“ praėjusį sezoną žaidė antroje Ispanijos lygoje, tačiau sugebėjo užsitikrinti vietą stipriausiame „Endesa“ čempionate, kuriame ateinantį sezoną ir žais.
2024-07-02

Kuzminskas – apie rinktinę be Valančiūno, jaunimą ir pagrindinį tikslą: „Tikiu, kad Lietuva grįš į olimpines žaidynes“

Šį sekmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė visu pajėgumu pradės pasirengimą olimpinei atrankai. Pirmasis susitikimas su slovėnais įvyks namuose, Vilniuje, o taip pat jį transliuos ir nuolat rinktinę svarbiausiose kovose palydinti TV3 žiniasklaidos grupė. Likus kelioms dienoms iki pirmo susirėmimo su varžovais, naujai išrinktas kapitonas Mindaugas Kuzminskas dalijasi mintimis apie laukiančias rungtynes, siekį patekti į olimpines žaidynes, jaunuosius talentus bei rinktinę be Jono Valančiūno.
2024-06-21

Lietuvos krepšinio rinktinė turi naują kapitoną

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė liko be kapitono po to, kai paaiškėjo, jog Jonas Valančiūnas nepadės komandai olimpinėje atrankoje. Tad teko šias pareigas perleisti kitam žaidėjui. Susirinkime naujuoju kapitonu išrinktas Mindaugas Kuzminskas, praneša Lietuvos krepšinio federacija. 34-erių puolėjas yra ilgametis rinktinės narys, o praėjusį sezoną praleido Atėnų AEK gretose.  Rinktinė prieš išvyką į Puerto Riką sužais dvejas draugiškas rungtynes su slovėnais.
199 2024-06-16

Į Aziją besidairantis Mindaugas Kuzminskas apie galimai paskutinę vasarą su rinktine: „Reikės užleisti vietą“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pasirengimą olimpiados atrankai pradėjo sekmadienį Palangoje. Į stovyklą atvykęs senbuvis Mindaugas Kuzminskas interviu pasakojo, kad šiuo metu dairosi naujo klubo ir kalbasi su komandomis tiek Europoje, tiek Azijoje. Puolėjas taip pat neslėpė, kad tai jo turbūt paskutinė vasara rinktinėje, nes rudenį jam bus 35-eri, o kitąmet joks čempionatas nenumatytas. „Laikas be krepšinio greitai prabėgo – 3 savaitės vos.
2024-06-16

Mindaugas Kuzminskas iškeitė Graikiją į Turkiją, nustebino ir komandos draugus – pasirinkimą lėmė viena priežastis

Mindaugas Kuzminskas, šį sezoną gynęs Atėnų AEK klubo garbę, su žmona Lina ir sūnumi Jonu atostogoms pasirinko Turkiją. Anot krepšininko, tokį net komandos draugus graikus nustebinusį sprendimą lėmė Turkijoje suteikiamas aptarnavimas, vietinių svetingumas ir galimybė vienoje vietoje gauti visas kokybiškam poilsiui reikalingas paslaugas. „Nustebinau net komandoje žaidžiančius vietinius graikus, kad pasirinkau atostogauti ne jų šalyje, – juokiasi krepšininkas.
2024-05-31

Sunkiausią karjeros sezoną aptaręs Mindaugas Kuzminskas prasitarė, kiek ilgai ketina tęsti karjerą

Sezoną Graikijos krepšinio lygoje užbaigęs 34-erių Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas davė atvirą interviu portalo Sportal.gr žurnalistui Christos Tsaltui. Tikru Atėnų AEK komandos lyderiu šį sezoną tapęs lietuvis Graikijos lygoje turėjo 18,4 taško vidurkį, taip pat atkovodavo po 5,2 kamuolius. Nors asmeniškai jam šis sezonas buvo statistiškai vienas geresnių, tačiau jis prasitarė nesąs tikras dėl savo ateities Atėnų klube.
2024-05-20

„Olympiakos“ užbaigė Mindaugo Kuzminsko sezoną

Triuškinamą pergalę Graikijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ komanda. Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 100:68 (24:12, 25:29, 23:12, 28:15) nugalėjo Atėnų AEK ekipą ir seriją laimėjo 2 - 0. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 27 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), sugriebė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus bei padarė 2 klaidas. Ignas Brazdeikis OLY gretose nežaidė. AEK: Mindaugas Kuzminskas (3/6 dvit., 1/4 trit.
2024-05-18

Mindaugas Kuzminskas – apie sezono pabaigą Graikijoje, žaidėjų nuvertinimą ir lemiamus LKL mačus

Visoje Europoje į krepšinio lygas atėjo lemiamų kovų metas. Komandos skina nuo pat rudens įdėto darbo vaisius ir kaunasi dėl nacionalinių trofėjų. Paskutiniąsias savaites ar net dienas užsienyje skaičiuoja ir Lietuvos krepšininkai, kremtantys legionierių duoną. Vienas tokių – Mindaugas Kuzminskas, atstovaujantis Atėnų AEK klubui.
2024-05-17

Puikaus Mindaugo Kuzminsko pasirodymo neužteko – pergalę ketvirtfinalio starte šventė „Olympiakos“

Pergalę Graikijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujami Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai, kurie namuose 92:75 (19:20, 22:22, 31:17, 20:16) įveikė Atėnų AEK ekipą su Mindaugu Kuzminsku ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Nepaisant pralaimėjimo, M. Kuzminskas žaidė įspūdingai. Per 28 minutes surinko 24 taškus (6/8 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.
2024-05-15

Chaosas Mindaugo Kuzminsko AEK klube – dėl algų vėlavimo stojo treniruotės, skelbiama, kad pavyko rasti išeitį

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamame Atėnų AEK klube neapsieita be chaoso. Skelbiama, kad dėl algų vėlavymo buvo sustojusios treniruotės. Algų kurį laiką negaunantys žaidėjai buvo pranešę, kad treniruosis individualiai ir net grasino nežaisti atkrintamosiose, jei situacija nebus išspręsta. Vis dėlto, kaip rašo sdna.gr, šią situaciją, bent jau laikinai, pavyko išspręsti. Pranešama, kad klubo prezidentas sutiko sumokėti bent dalį vėluojančių algų.
2024-05-08

Mindaugas Kuzminskas nepaliauja stebinti – į neviltį varė PAOK krepšininkus

Įspūdingas rungtynes Graikijos čempionate sužaidęs Mindaugas Kuzminskas atvedė Atėnų AEK (12-14) komandą į pergalę. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 99:91 (29:28, 20:19, 29:21, 21:23) pranoko Salonikų PAOK (10-16) krepšininkus.  34 minutes aikštėje praleidęs M. Kuzminskas pelnė 31 tašką (5/12 dvit., 6/9 trit., 3/5 baud.
2024-04-21

Mindaugas Kuzminskas flirtavo su trigubu dubliu

Lengvą pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK klubas. Joano Plazos auklėtiniai savo arenoje 100:67 (31:10, 19:13, 30:23, 20:21) įveikė Lavrijo „Lavrio“ krepšininkus. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 0/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet dukart pažeidė taisykles ir padarė 1 klaidą. AEK: Jordanas McRae 17 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 24 n.b.), Chassonas Randle 16 (3/6 trit.
2024-04-14

Mindaugas Kuzminskas pagerino karjeros tritaškių rekordą, tačiau AEK pralaimėjo

Graikijos lygoje nuostabias rungtynes sužaidė Mindaugas Kuzminskas. Nors Atėnų AEK (10/14) komanda švykoje 79:89 (13:26, 29:24, 16:25, 21:14) patyrė pralaimėjimą Patrų „Apollon“ (4/20) ekipai, tačiau lietuvis darė viską, kad jo ekipa laimėtų. 24 žaidimo minutes rungtyniavęs sunkusis kraštas pataikė net 5 tritaškius ir pagerino savo karjeros rekordą. Iš viso jo sąskaitoje 20 taškų (1/1 dvit., 5/11 trit., 3/3 baud.), ir 3 atkovoti kamuoliai.
2024-04-07

Graikijoje galingai žaidęs Mindaugas Kuzminskas vedė AEK į pergalę

Dvigubą dublį surinkęs Mindaugas Kuzminskas padėjo Atėnų AEK (10-13) komandai pasiekti pergalę Graikijos čempionate. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 88:85 (13:20, 28:19, 25:21, 22:25) palaužė Atėnų „Maroussi“ (7-16) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės. M.Kuzminskas per 34 minutes pelnė 21 tašką (6/12 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.
2024-04-02

Be pergalių likęs Mindaugas Kuzminskas rezultatyviai užbaigė Čempionų lygos sezoną

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pralaimėjimu baigė lietuvio Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (0-6). Šį kartą Graikijos klubas namuose 67:79 (12:11, 17:20, 17:24, 21:24) nusileido prieš savo tautiečius Patrų „Promitheas“ (4-2). M. Kuzminskas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.
2024-03-20

Pergalingose rungtynėse Mindaugas Kuzminskas buvo vienas AEK lyderių

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK (9/12) komanda, kuri išvykoje 90:82 (24:17, 23:20, 23:22, 20:23) įveikė „Maroussi“ (7/14) ekipą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 2 kartus. „Maroussi“: Shakuras Juistonas 20 (5/7 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam.), Miroslavas Raduljica 19 (9/14 dvit., 6 atk. kam.), Isaiahas Briscoe (4/9 dvit.
2024-03-16

Mindaugo Kuzminsko taškai negelbėjo AEK nuo pralaimėjimo Čempionų lygoje

Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviai, bet Atėnų AEK (0-5) komandos nuo eilinio pralaimėjimo FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape neišgelbėjo. Graikijos klubas svečiuose 89:100 (15:35, 29:20, 19:24, 26:21) neatsilaikė prieš Mursijos UCAM (4-1) krepšininkus. M.Kuzminskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2024-03-13

Mindaugas Kuzminskas pratęsė gerą žaidimą Graikijoje

Dramatišką nesėkmę Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (8/12) klubas, kuris savo arenoje 87:91 (14:17, 18:23, 29:20, 26:31) nusileido Patrų „Promitheas“ (12/8) komandai. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 26 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir padarė 1 klaidą. AEK: Jordanas Morganas 16 (6/6 dvit., 7 atk. kam.), Brandonas Knightas (4/4 dvit., 2/4 trit.
54
2024-03-09

Mindaugas Kuzminskas – apie 40 taškų benefisą, sūnaus įtaką žaidimui ir norą būti rinktinėje

FIBA Čempionų lygos atkrintamosiose 40-ies taškų pasirodymu driokstelėjęs ilgametis Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas turi atsakymą, kodėl jo sportinė forma nė kiek nekrenta nenumaldomai artėjant karjeros pabaigai. 34-erių vilniečio teigimu rezultatyviausią karjeros pasirodymą jam padėjo pasiekti ir neseniai antrojo gimtadienio sulaukęs sūnus Jonas, kuris pakeitė paties krepšininko požiūrį į savo amatą.
2024-03-07

Mindaugas Kuzminskas trijų pratęsimų trileryje sukratė 40 taškų

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapo rungtynėse Atėnų AEK (0-4) klubas su Mindaugu Kuzminsku kovojo net trijuose pratęsimuose, tačiau taip ir liko be pergalės. Graikijos ekipa namuose 108:112 (18:15, 20:21, 19:25, 20:16, 13:13, 10:10, 8:12) nusileido Holono „Hapoel“ (2-2) krepšininkams. Neįtikėtinas rungtynes sužaidė M.Kuzminskas. Puolėjas iš Lietuvos surinko net 40 taškų (11/19 dvit., 3/9 trit., 9/11 baud.) ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.
116
2024-03-06

Mindaugas Kuzminskas buvo pagrindinis AEK pergalės kalvis Graikijos lygoje

Pergalę Graikijos čempionate pasiekė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (8/11) komanda, kuri svečiuose 94:85 (22:23, 22:22, 23:16, 27:24) įveikė Salonikų PAOK (8/11) klubo krepšininkus M.Kuzminskas buvo rezultatyviausias klubo gretose ir pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. AEK buvęs žalgirietis Austinas Hollinsas ir Jordanas Mcrae dar surinko po 15 taškų.
2024-03-02

Saulius Kuzminskas motyvuodamas mergaites pateikia brolio pavyzdį: „Jis buvo visiškai „nurašytas“

Europos taurės nugalėtojas, buvęs profesionalus krepšininkas Saulius Kuzminskas nuo praėjusio rugsėjo turi naujas pareigas. 41-erių treneris dirba Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) merginų krepšinio atrankos programos vadovu. Šiose pareigose S. Kuzminskas pakeitė Alvydą Jocį, kuris šiuo metu yra Moterų Lietuvos krepšinio lygos (MLKL) direktorius.
2024-03-02

Mindaugas Kuzminskas ėmėsi gražios iniciatyvos – aukcionuose Ukrainai surinko 25 tūkst. eurų

Karo Ukrainoje metinių dieną Mindaugas Kuzminskas pasidalijo savo gražios iniciatyvos rezultatais. Krepšininkas suorganizavo 10 aukcionų, kuriuose žmonės galėjo įsigyti atributiką su garsiausių Lietuvos krepšininkų parašais, o už surinkti pinigai buvo paaukoti Ukrainai. M. Kuzminskas savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo, kad per 10 dienų įvyko 10 aukcionų, kuriuose buvo surinkta 25 tūkst. eurų, kurie buvo paaukoti Ukrainai.
191 2024-02-24

Dviejų lietuvių akistatoje Graikijoje rezultatyvesnis buvo Mindaugas Kuzminskas

Ketvirtadienį Graikijos taurės ketvirtfinalyje Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 79:72 (20:15, 19:15, 20:18, 20:24) nugalėjo Mindaugo Kuzminsko Atėnų AEK ekipą. M.Grigonis per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.
2024-02-15

Atėnų komandų akistatoje – triuškinanti Mariaus Grigonio ir „Panathinaikos“ pergalė

Triuškinančią pergalę Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (17/1). Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 89:69 (28:16, 20:19, 20:18, 21:16) susitvarkė su Atėnų AEK (7/11) klubu.  „Panathinaikos“ gretose žaidžiantis Marius Grigonis per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.
2024-02-12

Mindaugas Kuzminskas – apie krepšininko kelią, besikeičiančią MKL bei žavesį „Žvaigždžių dienos“ konkursuose

Per spalvingą savo karjerą Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo jau septynių valstybių komandose. Profesionalo karjerą pradėjęs „Sakaluose“, krepšininkas „laiptelis po laiptelio“ buvo pasiekęs ir aukščiausią tašką krepšinio pasaulyje – NBA. Visgi, patys pirmieji žingsniai, kaip ir daugeliui šalies žaidėjų buvo sudėti būtent Moksleivių krepšinio lygoje. Dabar Graikijoje karjerą leidžiantis krepšininkas džiaugiasi, kad moksleiviams Lietuvoje sudarytos ženkliai geresnės sąlygos.
2024-02-07

„Žalgirį“ palikęs Austinas Hollinsas debiutavo naujoje komandoje

Nesėkmingai FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pradėjo Atėnų AEK (0/1) komanda. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa svečiuose 79:80 (18:20, 22:15, 17:27, 21:18) nusileido Patrų „Promitheas“ (1/0) krepšininkams. Svečiams pergalę dar paskutinę sekundę galėjo išplėšti Omiros Netzipoglou, bet šio tolimas šūvis tikslo nepasiekė. Traumą besigydantis M. Kuzminskas AEK klubui padėti dar vis negali, tačiau jau yra sugrįžęs į Graikiją.
2024-01-23

Aiškios visos Čempionų lygos „Top 16“ etapo grupės

Trečiadienio vakarą pasibaigus paskutinėms įkrintamųjų varžybų rungtynėms tapo aiškios visos FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapo dalyvės. Vilniaus „Rytą“ iš kovos išstūmęs Atėnų „Peristeri“ klubas pateko į K grupę, kur susitiks su Tenerifės „Lenovo“, Jeruzalės „Hapoel“ bei Izmiro „Pinar Karsiyaka“ komandomis. I grupę sudaro Malagos „Unicaja“, Strasbūro SIG, Šolė „Cholet Basket“ ir Bursos „Tofaš“ ekipos.
2024-01-18

Reabilitaciją pradėjusio Mindaugo Kuzminsko veide – šypsena: „Viskas yra ir bus gerai“

Mindaugas Kuzminskas Kūčių vakarą vykusiose rungtynėse su Atėnų „Peristeri“ patyrė skaudžią traumą – krepšininkui lūžo kairės rankos pirštas.  Graikijos lygos rungtynėse Atėnų AEK atstovaujantis M. Kuzminskas krito ant parketo ir patyrė lūžį. Nors iš pradžių buvo skelbiama, kad jam lūžo plaštaka, tačiau patikslinta, kad tai buvo pirštas, dėl kurio jis negalės rungtyniauti 6-8 savaites.
2023-12-27

Paaiškėjo, kiek laiko negalės žaisti Mindaugas Kuzminskas

Atėnų AEK komandos puolėjas Mindaugas Kuzminskas Kūčių vakarą patyrė traumą, po kurios prireiks operacijos. Graikijos lygos rungtynėse M.Kuzminskas krito ant parketo ir patyrė lūžį. Nors iš pradžių buvo skelbiama, kad jam lūžo plaštaka, tačiau patikslinta, kad tai buvo pirštas, dėl kurio jis negalės rungtyniauti 6-8 savaites. Tikimąsi, kad M.Kuzminskas sugrįš vasario pradžioje, kai vyks Graikijos taurės finalo aštuonetas.
2023-12-26

Mindaugo Kuzminsko ir Joano Plazos klubą paliko jau trečias krepšininkas

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Atėnų AEK komandą paliko vienas lyderių Mfiondas Kabengele. Graikijos klubo gretos pataruoju metu retėja, jos gretas neseniai taip pat paliko Benas McLemore ir Thomasas Kotta. 26 metų 206 cm ūgio atletas šiame sezone Graikijos lygoje per 20 minučių vidutiniškai renka po 14 taškų, atkovoja po 8 kamuolius ir atlieka 0,5 rezultatyvaus perdavimo.
2023-12-26

Liūdnos šventinės nuotaikos – Mindaugas Kuzminskas patyrė rimtą traumą

Mindaugui Kuzminskui šventinės Graikijos lygos rungtynės baigėsi nesėkmingai. Skelbiama, kad lietuvis patyrė kairės rankos lūžį. Atėnų AEK išplatintame pranešime skelbiama, kad kol kas nėra aišku, kiek krepšininkas nežais, bet situacija neatrodo optimistinė. Be lietuvio likusi AEK (5/6) vakar 78:89 (17:17, 18:24, 22:27, 21:21) svečiuose nusileido Atėnų „Peristeri“ (6/5) klubui. M. Kuzminskas per 12 minučių buvo spėjęs pelnyti 9 taškus. Krepšininkas šiemet yra vienas AEK lyderių.
2023-12-25

Mindaugo Kuzminsko ekipa Graikijoje patyrė nesėkmę prieš būsimus „Ryto“ varžovus

Pralaimėjimą Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (5/6) komanda, kuri išvykoje 78:89 (17:17, 18:24, 22:27, 21:21) nusileido Atėnų „Peristeri“ (6/5) klubui. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 12 minučių pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. „Peristeri“: Elijah Mitrou-Longas 23 (3/5 dvit., 4/6 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Leonidas Kaselakis 17 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Joe Raglandas 11 (2/5 trit.
2023-12-24

Mindaugas Kuzminskas buvo rezultatyvus, bet AEK patyrė pirmą nesėkmę Čempionų lygoje

Pirmą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Atėnų AEK (5-1) krepšininkai su Mindaugu Kuzminsku.Graikijos ekipa svečiuose 79:83 (18:21, 20:14, 18:22, 23:26) krito prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (3-3) komandą iš Vokietijos. 27 minutes žaidęs M.Kuzminskas pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.
2023-12-21

Laurynas Beliauskas – Graikijos „Visų žvaigždžių“ tritaškių konkurso nugalėtojas

Graikijos krepšinio lygoje praūžė „Visų žvaigždžių“ rungtynės, kuriose dalyvavo Mindaugas Kuzminskas. Atėnų AEK lietuvis pateko į Thomaso Walkupo komandą, kuri 177:165 (42:36, 33:44, 55:53, 47:32) įveikė Kosto Slouko ekipą. M.Kuzminskas aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 13 taškų (5/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 8 atšokusius, perėmė 1 kamuolį bei surinko 19 naudingumo balų. Nugalėtojams 27 taškus įmetė Isaiah Canaanas (7/18 trit., 11 rez. perd.
2023-12-17

Marių Grigonį Graikijos „Visų žvaigždžių“ rungtynėse pakeis kitas lietuvis

Graikijos lygoje jau netrukus praūš „Visų žvaigždžių diena“. Joje bus ir lietuviškų akcentų. Mače turėjo žaisti Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Marius Grigonis, bet varžomas Achilo sausgyslės skausmų krepšininkas turės jį praleisti. Visgi, legionieriaus vietą užims jo ekipos draugas Lefterius Mantzoukas. Tuo tarpu lietuvis – Atėnų AEK puolėjas Mindaugas Kuzminskas pakeis buvusį klubo draugą Beną McLemore'ą, kuris buvo atleistas. Krepšininkas atstovaus Thomaso Walkupo komandai.
2023-12-16

Tarp geriausių Lietuvos sporto žiniasklaidos mėnesio darbų – tv3.lt parengtas turinys

Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kiekvieną mėnesį organizuoja geriausių darbų rinkimus. Spalio mėnesį 2–4 vietas kūrybiniame konkurse užėmė naujienų portalo tv3.lt sporto žurnalisto Balio Šmigelsko darbas „Lietuvis – tarp geriausių prestižinio turnyro žaidėjų: kuo ypatinga ispaniška krepšinio mokykla?“. Kokia yra ispaniška krepšinio mokykla ir kuo ji skiriasi nuo lietuviškos? Koks yra ateities krepšinis ir kiek jo šiandien yra Lietuvoje? Atsakymų į šiuos klausimus naujienų portalas...
2023-12-11

Mindaugas Kuzminskas vedė AEK į sunkią pergalę Graikijos lygoje

Mindaugo Kuzminsko vedama Atėnų AEK (5/5) ekipa iškovojo sunkią pergalę Graikijos lygoje. Lietuvio atstovaujamas klubas savo sirgalių akivaizdoje 91:89 (24:22, 25:23, 16:22, 26:22) įveikė „Maroussi“ (3/7) komandą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose per 28 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet dusyk prasižengė ir suklydo 1 sykį.
2023-12-09

Lietuvos krepšininkai užsienyje: Kuzminskas su Gebenu žaidė solidžiai, o Blaževičius pasirodė kukliai

Dramatišką pralaimėjimą Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (4/5) ekipa, kuri svetimoje arenoje 95:100 (18:26, 22:33, 27:19, 28:22) nusileido Patrų „Promitheas“ (7/2) krepšininkams. Mindaugas Kuzminskas pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį prasižengė. „Promitheas“: Hunteris Hale 32 (5/7 dvit., 6/12 trit., 6 rez. perd.), Anthony Cowanas 22 (2/7 trit., 6 rez. perd.
2023-12-03

Mindaugas Kuzminskas buvo vienas iš AEK vedlių į pergalę

FIBA Čempionų lygoje Atėnų AEK (4-0) krepšininkai su Mindaugu Kuzminsku šventė triuškinančią pergalę. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 86:64 (17:16, 19:10, 25:22, 25:16) pamokė Ščecino „King“ (1-3) klubą iš Lenkijos. M.Kuzminskas žaidė 18 minučių, per kurias pasižymėjo 14 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 5/7 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, asmenine pražanga ir 12 naudingumo balų. Nugalėtojams 15 taškų įmetė Justinas Tillmanas (10 atk. kam.
2023-11-22

Mindaugas Kuzminskas priėmė asmeninį sprendimą: „Nepadės iškovoti medalio, bet galbūt padės išgelbėti gyvybę“

Atėnų AEK šiuo metu atstovaujantis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas paskelbė apie savo asmeninį sprendimą ne aikštėje. Krepšininkas nusprendė tapti organų donoru. „Per savo gyvenimą esu pasirašęs daug sutarčių su klubais(foto - sutartis su "Knicks"), reklamos užsakovais ir t.t. Tačiau "sutartis" su Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM vienareikšmiškai - prasmingiausia.