Nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono „Trabzonspor“ (7/12) ekipa, kuri išvykoje 91:98 (26:17, 25:29, 17:23, 23:29) nusileido Eurolygoje besivaržančiai Stambulo „Anadolu Efes“ (13/6) komandai.

Lietuvis ir toliau demonstruoja puikią formą – per 31 minutę jis pelnė 18 taškų (2/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 4 varžovų nuobaudas ir surinko 25 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 21 tašką pelnęs Osiris Eldridge‘as, 19 pridėjo Brady Heslipas, 14 – Paulas Harrisas, 10 – Ozanas Odabasi.

„Anadolu Efes“ neseniai papildęs Sonny Weemsas pratęsė puikių rungtynių seriją pelnydamas 26 taškus. 19 taškų surinko kitas buvęs žalgirietis Brockas Motumas, 15 – Erickas McCollumas, 14 – Birkanas Batukas.