sonny weemsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sonny weemsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sonny weemsas“.

Skandalas Kinijoje: buvęs žalgirietis sukėlė muštynes ir sulaukė rasistinių įžeidinėjimų

Guangdongo „Southern Tigers“ ekipos puolėjas Sonny Weemsas Kinijoje atsidūrė nemalonaus skandalo epicentre. Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas šalies lygos rungtynėse įsivėlė į konfliktą su Liaoningo „Flying Leopards“ atstovu Hano Dejuno. Amerikietis verždamas link krepšio ranka trenkė varžovui į veidą, tačiau netrukus abu krepšininkai paleido kumščius į darbą. Abu krepšininkai buvo išvyti iš aikštės ir suspenduoti 12 rungtynių.
2022-01-19

„Žalgiris“ kontroliniame mače sulaukė netikėto svečio

Antrąsias draugiškas rungtynes žaidęs Kauno „Žalgiris“ sulaukė netikėto svečio.Rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“ stebėjo anksčiau kauniečių gretose žaidęs Sonny Weemsas. Amerikietis mačą stebėjo greta Gintaro Krapiko. Pastaruosius trejus metus S.Weemsas praleido Kinijoje, kur vilkėjo Guangdongo „Southern Tigers“ marškinėlius. „Žalgiriui“ jis atstovavo 2011–2012 m. Krepšininko sūnus Alenas auga Lietuvoje, tad tikėtina, kad šis vizitas įvyko būtent dėl šios priežasties.
2021-09-03

Gintaras Krapikas ir dar vienas buvęs žalgirietis – Kinijos lygos čempionai

Gegužės 1-ąją finišavo Kinijos čempionatas – jame triumfavo Donguano „Southern Tigers“ klubas, kuriame dirba Gintaras Krapikas. Donguano ekipa trečiose finalo serijos rungtynėse po pratęsimo 110:103 (20:19, 34:25, 27:24, 18:31, 11:4) įveikė Šenjango „Flying Leopards“ krepšininkus ir serijoje nugalėjo rezultatu 2:1. Lemiamose rungtynėse ryškiausiai žibėjo buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas Sonny Weemsas. Amerikietis pelnė 29 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.
2021-05-01

Motiejūnas vėl fiksavo dvigubą dublį, bet komanda pralaimėjo

Donatas Motiejūnas užfiksavo galingą dvigubą dublį, bet su Sindziango „Flying Tigers“ komanda patyrė nesėkmę Kinijoje. Lietuvis per 32 minutes surinko 28 taškus (12/17 dvit., 4/12 baud.), atkovojo 13, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet triskart suklydo ir 4 sykius prasižengė. Jo vedama komanda 102:115 nusileido Guangdongo ekipai, kurios garbę gina Sonny Weemsas ir MarShonas Brooksas. Amerikiečiai surinko po 26 taškus.
2020-12-16

Sezono niekaip nepratęsiantys kinai vėl paleidžia legionierius

Kinijos krepšinio lygai (CBA) paskelbus, kad sezono pratęsimas nukeliamas į vasarą, legionieriai ir vėl išvyksta namo. „Sportando“ skelbia, kad buvęs žalgirietis Sonny Weemsas ir kitas amerikietis Allerikas Freemanas gavo leidimus iš savo komandų išvykti namo. Freemanas buvo vienintelis amerikietis, kuris liko Kinijoje per koronaviruso protrūkį. S. Weemsas buvo grįžęs namo, neseniai grįžo į Kiniją ir dvi savaites praleido saviizoliacijoje, tačiau dabar vėl išvyksta į JAV.
2020-04-17

Buvęs žalgirietis už solidžius pinigus lieka Kinijoje

Buvęs Kauno „Žalgirio“ lyderis Sonny Weemsas toliau rungtyniaus Kinijoje. Pranešama, jog krepšininkas su Guangdongo „Tigers“ komanda pasirašė kontraktą, pagal kurį per metus uždirbs daugiau nei 2 mln. JAV dolerių. 33 metų puolėjas prieš kelis mėnesius su „Tigers“ ekipa iškovojo Kinijos lygos titulą. Praėjusiame sezone jis pelnydavo po 23 taškus, atkovodavo 5,7 kamuolio ir atlikdavo 6,4 rezultatyvaus perdavimo.
2019-07-12

Motiejūno klubą Kinijoje užtemdė buvusio žalgiriečio spindesys

Kinijos krepšinio lygoje Donato Motiejūno atstovaujama Šangdongo „Golden Stars“ (3/2) komanda namuose 96:120 (19:20, 19:35, 28:30, 30:35) neprilygo Guangdongo „Southern Tigers“ (5/0) krepšininkams. 36 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 20 taškų (8/17 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), sugriebė 9, perėmė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, atliko 3 rezultatatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Andrew Goudelockas, pelnęs 24 taškus.
2018-10-30

Siautulys Vasiliauskas gadino nuotaiką buvusių „Žalgirio“ lyderių komandai

Nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono „Trabzonspor“ (7/12) ekipa, kuri išvykoje 91:98 (26:17, 25:29, 17:23, 23:29) nusileido Eurolygoje besivaržančiai Stambulo „Anadolu Efes“ (13/6) komandai.
2018-03-11

Evaldas Kairys prieš Eurolygos klubą žaidė solidžiai

Krepšininkas Evaldas Kairys rungtynėse prieš Eurolygos klubą Stambulo „Anadolu Efes“ buvo netoli dvigubo dublio. Vis dėlto naudingo lietuvio žaidimo pergalei nepakako – Stambulo „Demir Insaat Buyukcekmece“ sekmadienį namie krito 63:77 (16:19, 13:17, 20:22, 14:19). „Anadolu Efes“ Turkijos lygos mače nuo varžovų paspruko antrojo kėlinio viduryje, kai įgijo dviženklę persvarą – 28:18. „Demir Insaat Buyukcekmece“ nepasidavė ir kovojo iki galo.