Eurolygos „Top 16“ varžybų H grupės antrosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa išvykoje 78:79 (17:21, 19:11, 23:17, 19:30) apmaudžiai nusileido pirmąją pergalę iškovojusiems Kantu „Bennet“ krepšininkams.

Susitikimą „Žalgiris“ pradėjo sėkmingai ir po dviejų iš eilės tolimų metimų atitrūko – 12:6. Komandoms apsikeitus tritaškiais (15:9) išaušo „Bennet“ valanda. Italai spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 19:15. Kėlinys pasibaigė šeimininkams toliau pirmaujant 21:17.

Antrajame ketvirtyje Aleksandro Trifunovičiaus auklėtiniai suaktyvino gynybą ir tai leido laimėti atkarpą 6:0 bei vėl susigrąžinti pirmaujančios ekipos rolę - 23:21. Viso kėlinio metu vyko kova taškas į tašką ir likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus (32:32), bet per likusį laiką taškus rinko tik „Žalgiris“, kuris po dviedešimt žaidimo minučių pirmavo 36:32.

Antrąją rungtynių dalį „Žalgiris“ pradėjo 6 taškais iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą – 42:32. Italai pagerino gynybą ir sugebėjo per kelias minutes beveik likdviduoti deficitą (42:46), bet kauniečiai atsakė 6 taškais iš eilės – 52:42. Baigiantis kėliniui, po „Bennet“ vyriausiojo trenerio gautos techninės pražangos, M.Popovičius padidino atotrūkį iki 59:47, bet paskutiniai taškus pelnė italai ir prieš lemiamą atkarpą komandas skyrė 10 taškų – 59:49.

Vos tik lemiamame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko atitrūkti (64:51), kauniečiai įkrito į duobę ir pralaimėję atkarpą 0:7 išbarstė pranašumą – 58:64. T.Klimavičius pelnė dvitaškį, bet jis menkai guodė, nes „Bennet“ atsakė 8 „sausais“ taškais ir likus rungtyniauti 4 minutes viskas prasidėjo iš naujo – 66:66.

„Bennet“: Gianluca Basile 15 (3/5 tritaškiai, 6 rez. perd.), Giorgi Shermadini 12, Denisas Marconato 9.

„Žalgiris“: DeJuanas Collinsas 15, Sonny Weemsas 14, Marko Popovičius 12, Danius Šalenga 9 (3/3 tritaškiai), Robertas Javtokas 8 (8 atk. kam.), Paulius Jankūnas 7, Mantas Kalnietis 5 (2/10 metimai), Vytenis Lipkevičius 4, Milovanas Rakovičius ir Tadas Klimavičius po 2, Tomas Delininkaitis 0 (5 min.).