kantu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kantu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kantu“.

Kantu klubas neišlaikė – atleido vyriausiąjį trenerį Rimą Kurtinaitį

Rimo Kurtinaičio darbas Kantu „Red October“ klube užtruko vos kelis mėnesius – oficialiai paskelbta, kad lietuvis atleistas. Laikinai vyr. trenerio postas patikėtas asistentu dirbusiam ukrainiečiui Kirilui Balašovui. „Per daug rungtynių pralaimėjome neparodydami reikiamos energijos ir kovingumo. Nusprendžiau pakeisti ne tik trenerį, bet ir žaidėjus, kurie nerodo noro kovoti. Tikiu vyrukais, kurie liko komandoje – jie padės išlipti iš duobės.
2016-11-30

500 tūkst. eurų neišgalinti susimokėti Kantu ekipa atsisakė vardinio kvietimo į Eurolygą

Eurolygos vadovai suka galvas, kurias komandas pakviesti dalyvauti kito sezono turnyre, kadangi yra likę net trys vardiniai kvietimai.   Kadangi Italijos vicečempionė Romos „Acea“ atsisakė žaisti turnyre, vardinis kvietimas buvo siūlomas Kantu „Lenovo“ klubui, kuris šalies pirmenybėse iš kovos pasitraukė pusfinalyje, 3:4 pralaimėjęs seriją tam pačiam „Acea“. Didžiausia kliūtis klubui tapo 500 tūkstančių eurų suma, kurią reikia pervesti į Eurolygos banko sąskaitą už vardinį kvietimą.
2013-06-22

K. Lavrinovčiaus rezultatyvaus žaidimo pergalei prieš „Bennet“ nepakako

Pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Sienos „Montepaschi“ (18 ir 7) komanda su Kšyštofu Lavrinovičiumi, išvykoje 94:95 (18:23, 22:23, 24:15, 17:20, 13:14) po pratęsimo nusileidusi Kantu "Bennet' (18 ir 9) klubui. Pratęsime likus žaisti minutę svečiai dar buvo priekyje 94:91, bet šeimininkai surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės ir išsiveržė į priekį - 95:94. Nikos Zisis dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo metimas paskutinėmis sekundėmis tikslo nepasiekė.
2012-04-13

Naudingiausias Eurolygos savaitės žaidėjas – „Žalgirį“ pražudęs M. Markoishvilis

Naudingiausiu Eurolygos „Top 16“ etapo šeštosios savaitės krepšininku tapo Kantu „Bennet“ ekipos gynėjas Manucharas Markoishvilis, kuris rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ surinko 35 naudingumo balus. 25 metų 197 cm ūgio krepšininkas Kaune per 39 minutes pelnė 32 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 5/10, baudos 9/9) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, parėmė 3 kamuolius, gavo bloką, išprovokavo 9 žalgiriečių pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles.
2012-03-02

„Žalgiris“ – „Bennet“ rungtynių momentai

Kauno „Žalgiriui“ trinktelėti durimis nepavyko. Lietuvos čempionai paskutinėse Eurolygos „Top 16“ etapo H grupės rungtynėse namuose 71:77 (23:18, 12:21, 15:11, 21:27) nusileido Kantu „Bennet“ krepšininkams.
2012-02-29

P. Jankūnas: nors rungtynės ir nieko nelems, norime atsirevanšuoti

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Paulius Jankūnas prieš rytojaus dvikovą namuose su Kantu „Bennet“ krepšininkais teigė, jog nors rungtynės nieko nelems nei „Žalgiriui“, nei „Bennet“ ekipai, aikštėje tikimasi kovos iki galo, o žalgiriečiai, pasak P.Jankūno, sieks atsirevanšuoti ir padovanoti pergalę savo sirgaliams. „Žinome, jog tai paskutinės rungtynės ir jos nieko nepakeis, bet vis tiek norime iškovoti tą pirmą ir paskutinę pergalę šiame Eurolygos sezone, “Top 16„ varžybose.
2012-02-28

„Maccabi“ nesunkiai įveikė „Bennet“ ir išsaugojo kauniečių viltis patekti į kitą etapą

Antrąją pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (2 ir 2) ekipa, namuose 75:60 (17:14, 22:27, 23:5, 13:14) atsirevanšavusi Kantu „Bennet“ (2 ir 2) krepšininkams. Nugalėtojams 14 taškų surinko Davidas Blu, po 12 įmetė Keithas Langfordas ir Lioras Eliyahu, Richardas Hendrixas pelnė 9 (9 atk. kam.
2012-02-09

V. Romanovas: turime gerą galimybę prasibrauti į „Top 8“

Net trečiasis žalgiriečių pralaimėjimas Eurolygos „Top 16“ rungtynėse Barselonoje jiems neužkirto kelio patekti į kitą varžybų etapą. Kauno klubo savininkas Vladimiras Romanovas naujienų portalui kaunodiena.lt teigė: „Barcelona Regal“ laimėjo, nes metė dvigubai daugiau baudų, negu mes (28:14), išnaudojo agresyvumą ir meistriškai provokavo mūsų žaidėjus. Dėl surinktų pražangų teko pakeisti mūsų komandos kapitoną Paulių Jankūną, be kurio žaidimas išsiderino.
2012-02-03

A. Trifunovičius: mes vis dar kuriame tokią komandą, kokią norėjome sukurti

Po Italijoje apmaudžiai pralaimėtų antrųjų ULEB Eurolygos rungtynių prieš Kantu „Bennet“ klubą Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris Aleksandras Trifunovičius situacijos Top-16 etape nedramatizavo skelbia kaunodiena.lt. - Treneri, kas atsitiko komandai ketvirtajame kėlinyje? - Mes tiesiog nebežaidėme taip pat, kaip žaidėme 35 minutes iki tol. Tiesiog prieš tai mes kontroliavome žaidimą ir viskas judėjo ta kryptimi, kaip norėjome.
2012-01-27

V. Romanovas: galime laimėti visas likusias „Top 16“ kovas

Pateikiame Kauno „Žalgirio“ savininko Vladimiro Romanovo mintis, išsakytas „Kauno dienai“ po pralaimėjimo prieš Kantu „Bennet“ ekipą. „Nepasinaudojome sėkme, kuri buvo mūsų rankose nei per rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“, nei per dvikovą su Kantu „Bennet“ komandomis. Per rungtynes su „Maccabi“ nesėkmingai žaidė Sonny Weemsas. Man atrodo, dėl to, kad jo asmeninis treneris pradėjo taisyti krepšininko metimą.