Pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Sienos „Montepaschi“ (18 ir 7) komanda su Kšyštofu Lavrinovičiumi, išvykoje 94:95 (18:23, 22:23, 24:15, 17:20, 13:14) po pratęsimo nusileidusi Kantu "Bennet' (18 ir 9) klubui.

Pratęsime likus žaisti minutę svečiai dar buvo priekyje 94:91, bet šeimininkai surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės ir išsiveržė į priekį - 95:94. Nikos Zisis dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo metimas paskutinėmis sekundėmis tikslo nepasiekė.

K.Lavrinovičius ant parketo praleido 23 minutes ir pelnė 21 tašką (8/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį prasižengė.

Lietuviui neblogai talkino 19 taškų įmetęs Bo McCalebbas. Po 15 taškų pridėjo Igoris Rakočevičius ir Davidas Andersenas.

Nugalėtojams Gianluca Basile surinko 20 taškų, Maartenas Leunenas - 18, Doronas Perkinsas (11 atk. kam.) ir Gregas Brunneris - po 15 taškų.