Turkijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Šarūnas Vasiliauskas, padėjęs komandai parklupdyti čempionato lyderę. Trabzono „Trabzonspor“ savo aikštėje 91:83 (15:11, 30:19, 22:22, 24:31) nugalėjo Bursos „Tofas“.

Šeimininkai mačą pradėjo 6:0, o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dvigubai – 22:11. „Trabzonspor“ po dviejų ketvirčių buvo priekyje 45:30, trijų – 67:52.

„Tofas“ nepasidavė, kilo į šturmą ir sumažino deficitą iki keturių taškų (80:84). Vis dėlto, likusias pusantros minutės geriau sužaidė Trabzono krepšininkai.

Šeimininkai pataikė 20 dvitaškių iš 27 (74 procentai), bet leido varžovams atkovoti 17 kamuolių puolant. „Trabzonspor“ kovą po krepšiais pralaimėjo 31:38.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š. Vasiliauskas per 34 minutes pelnė 15 taškų, atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo penkias pražangas.

Kitame mače Stambulo „Demir Insaat Buyukcekmece“ namie 78:84 (16:19, 22:15, 18:34, 22:16) nusileido Ušako „Muratbey“.

Šeimininkams atstovaujantis Evaldas Kairys į buvusios komandos krepšį per 19 minučių įmetė du taškus. Puolėjas atkovojo tris kamuolius.

„Demir Insaat Buyukcekmece“ (5 pergalės / 9 pralaimėjimai) užima 10-ąją Turkijos lygos poziciją, „Trabzonspor“ (4/10) – 13-ąją. Čempionate dalyvauja 16 komandų.