demir insaat buyukcekmece

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demir insaat buyukcekmece“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demir insaat buyukcekmece“.

Evaldas Kairys prieš Eurolygos klubą žaidė solidžiai

Krepšininkas Evaldas Kairys rungtynėse prieš Eurolygos klubą Stambulo „Anadolu Efes“ buvo netoli dvigubo dublio. Vis dėlto naudingo lietuvio žaidimo pergalei nepakako – Stambulo „Demir Insaat Buyukcekmece“ sekmadienį namie krito 63:77 (16:19, 13:17, 20:22, 14:19). „Anadolu Efes“ Turkijos lygos mače nuo varžovų paspruko antrojo kėlinio viduryje, kai įgijo dviženklę persvarą – 28:18. „Demir Insaat Buyukcekmece“ nepasidavė ir kovojo iki galo.
2018-03-04

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė įspūdingas rungtynes Turkijoje

Turkijoje įspūdingas rungtynes sužaidė Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas svariai prisidėjo prie Trabzono „Trabzonspor“ pergalės namie – 96:79 (25:24, 18:18, 27:16, 26:21) prieš Sakarijos „Buyuksehir Belediyesi“. Šeimininkai į priekį pradėjo bėgti antrojoje mačo dalyje. „Trabzonspor“ trečiąjį ketvirtį laimėjo 27:16. Trabzono krepšininkai atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 25:13. Š. Vasiliauskas buvo vienu pagrindinių pergalės kalvių.
2018-02-04

Puikus Šarūno Vasiliausko žaidimas padėjo nugalėti lyderius

Turkijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Šarūnas Vasiliauskas, padėjęs komandai parklupdyti čempionato lyderę. Trabzono „Trabzonspor“ savo aikštėje 91:83 (15:11, 30:19, 22:22, 24:31) nugalėjo Bursos „Tofas“. Šeimininkai mačą pradėjo 6:0, o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dvigubai – 22:11. „Trabzonspor“ po dviejų ketvirčių buvo priekyje 45:30, trijų – 67:52. „Tofas“ nepasidavė, kilo į šturmą ir sumažino deficitą iki keturių taškų (80:84). Vis dėlto, likusias pusantros minut...