š. vasiliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „š. vasiliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „š. vasiliauskas“.

Šarūnas Vasiliauskas sezoną baigė pirmojoje prestižinės įskaitos vietoje

Trabzono „Trabzonspor“ žaidęs Šarūnas Vasiliauskas – geriausias Turkijos krepšinio lygos rezultatyvių perdavimų meistras. 29-erių įžaidėjas šiame sezone komandos draugams asistuodavo 6,3 karto. Antras liko Bursos „Tofas“ krepšininkas Pierria Henry – 5,9 perdavimo.
2018-05-22

Turkijoje – spindėjęs Šarūnas Vasiliauskas ir taikliai šaudęs Adas Juškevičius

Turkijoje toliau dominuoja į Trabzono „Trabzonspor“ grįžęs Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas sužaidė puikias rungtynes, padėjęs komandai laimėti – 100:95 (18:26, 25:19, 32:34, 25:16) palaužti Giresuno „Belediye“. Tikslą pasiekė 60 procentų „Trabzonspor“ (20/33) bei 63 „Belediye“ (29/46) dvitaškių. Trabzono krepšininkai apšaudė varžovus ir tolimais metimais, „įskraidinę“ 15 iš 29 (51 procentas). Š. Vasiliauskas žaidė beveik visas rungtynes – ilsėjosi septynias sekundes.
2018-05-05

Turkijos klubą palikęs Šarūnas Vasiliauskas: šiai komandai atidavėme viską

Skandalingai Trabzono „Trabzonspor“ palikęs lietuvis krepšininkas Šarūnas Vasiliauskas pasidalijo jautria žinute socialiniame tinkle. „Šiam klubui atidavėme viską. Į esamą situaciją patekome sezono pradžioje, bet neišvykome. Likome kartu, kovėmės, kad komanda išsaugotų vietą aukščiausioje Turkijos lygoje. Galėjome patekti į atkrintamąsias, bet ne visi norėjo to paties. Myliu tikruosius „Trabzonspor“ sirgalius“, – tviteryje rašė Š. Vasiliauskas.
2018-04-15

Skandalas Šarūno Vasiliausko klube: lietuvis ir dar penki legionieriai paliko komandą

Turkijos krepšinį sudrebino skandalas. Trabzono „Trabzonspor“ paliko šeši legionieriai. Tarp jų – lietuvis Šarūnas Vasiliauskas. Jis, Osiris Eldridge‘as, Calebas Greenas, Paulas Harrisas, Brady Heslipas, Chrisas Obekpa dėl du mėnesius vėluojančių algų nusprendė protestuoti ir praleisti šeštadienio rungtynes su Edirnės „Eskisehir“. Po mačo „Trabzonspor“ išplatino pranešimą, jog nutraukia sutartis su visais minėtais krepšininkais dėl jų daryto spaudimo, kad būtų sumokėti atlyginimai.
2018-04-14

Neįtikėtinai žaidęs Šarūnas Vasiliauskas atvedė komandą į pergalę

Turkijos krepšinio lygoje įspūdingas rungtynes sužaidė Šarūnas Vasiliauskas. Lietuvis buvo pagrindiniu pergalės kalviu – Trabzono „Trabzonspor“ savo aikštėje 88:84 (25:22, 22:22, 18:22, 23:18) nugalėjo Bandirmos „Banvit“. Visą mačą vyko atkakli ir permaininga kova. „Trabzonspor“ metė 40 baudų, „Banvit“ – šešias, iš kurių realizavo vieną. Bandirmos krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:34. Š. Vasiliauskas žaidė įspūdingai.
2018-03-03

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė įspūdingas rungtynes Turkijoje

Turkijoje įspūdingas rungtynes sužaidė Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas svariai prisidėjo prie Trabzono „Trabzonspor“ pergalės namie – 96:79 (25:24, 18:18, 27:16, 26:21) prieš Sakarijos „Buyuksehir Belediyesi“. Šeimininkai į priekį pradėjo bėgti antrojoje mačo dalyje. „Trabzonspor“ trečiąjį ketvirtį laimėjo 27:16. Trabzono krepšininkai atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 25:13. Š. Vasiliauskas buvo vienu pagrindinių pergalės kalvių.
2018-02-04

Puikus Šarūno Vasiliausko žaidimas padėjo nugalėti lyderius

Turkijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Šarūnas Vasiliauskas, padėjęs komandai parklupdyti čempionato lyderę. Trabzono „Trabzonspor“ savo aikštėje 91:83 (15:11, 30:19, 22:22, 24:31) nugalėjo Bursos „Tofas“. Šeimininkai mačą pradėjo 6:0, o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dvigubai – 22:11. „Trabzonspor“ po dviejų ketvirčių buvo priekyje 45:30, trijų – 67:52. „Tofas“ nepasidavė, kilo į šturmą ir sumažino deficitą iki keturių taškų (80:84). Vis dėlto, likusias pusantros minut...
2018-01-06

Pirmasis FIBA „langas“: Lietuvos rinktinės žaidėjų ir trenerių įvertinimai

29 taškai. Vidutiniškai tokiu skirtumu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė laimėjo pirmąsias dvejas 2019-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes. Lietuviai smaginosi ir Kosove, ir Klaipėdoje, žaisdami su lenkais. Kam sekėsi geriausiai? Evaldas Kairys – 6,5. Pagrindinis Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas. Dainius Adomaitis ir penktadienį Kosove, ir sekmadienį Klaipėdoje E. Kairį metė į starto penketą.
2017-11-27

Turkijoje – rezultatyvus Šarūno Vasiliausko pasirodymas prieš Eurolygos klubą

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė rezultatyvų mačą, bet lietuvio atstovaujama Trabzono „Trabzonspor“ pirmadienį namie po pratęsimo krito prieš Eurolygoje rungtyniaujančius Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus – 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25, 5:12). Svečiai pataikė devynis tritaškius iš 20-ies (45 procentai), šeimininkai – aštuonis iš 29 (28 proc.). Abi komandos nedaug klydo – prarado po 10 kamuolių.
2017-11-06

Turkijoje – fantastiškas Šarūno Vasiliausko žaidimas

Turkijoje įspūdingas rungtynes sužaidė lietuvis Šarūnas Vasiliauskas. Krepšininkas padėjo laimėti Trabzono „Trabzonspor“, kuri 111:93 (26:24, 29:22, 33:22, 23:25) nugalėjo Stambulo BB. Š. Vasiliauskas buvo vienas rezultatyviausių komandoje. 28-erių įžaidėjas per 32 minutes pelnė 21 tašką ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Pralaimėjusiems Deividas Dulkys per 22 minutes surinko penkis taškus.