muratbey

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „muratbey“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „muratbey“.

Adas Juškevičius Turkijoje prapliupo tritaškiais

Adas Juškevičius sužaidė pasakiškas rungtynes Turkijos krepšinio lygoje. Snaiperis į varžovų krepšį siuntė vieną tritaškį po kito, bet to Stambulo „Galatasaray“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 78:85 (16:20, 22:20, 10:26, 30:19) pralaimėjo Ušako „Muratbey“. „Galatasaray“ pirmojoje rungtynių pusėje priešinosi, bet trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10:26. A. Juškevičius buvo rezultatyviausias mače. 29-erių lietuvis per 27 minutes pelnė 22 taškus.
2018-04-15

Puikus Šarūno Vasiliausko žaidimas padėjo nugalėti lyderius

Turkijos krepšinio lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Šarūnas Vasiliauskas, padėjęs komandai parklupdyti čempionato lyderę. Trabzono „Trabzonspor“ savo aikštėje 91:83 (15:11, 30:19, 22:22, 24:31) nugalėjo Bursos „Tofas“. Šeimininkai mačą pradėjo 6:0, o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo dvigubai – 22:11. „Trabzonspor“ po dviejų ketvirčių buvo priekyje 45:30, trijų – 67:52. „Tofas“ nepasidavė, kilo į šturmą ir sumažino deficitą iki keturių taškų (80:84). Vis dėlto, likusias pusantros minut...