evaldas kairys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas kairys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas kairys“.

Ispanijos klubas atsisveikino su praeitą sezoną „Ryte“ žaidusiu Evaldu Kairiu

Rezultatais nepatenkinta ir pokyčius sudėtyje tęsianti Granados „Coviran“ (6/13) ekipa atsisveikino su lietuviu. Ispanijos klubas oficialiai paskelbė, kad komandą palieka Evaldas Kairys ir estas Arturas Konontšukas. Vietoje šių žaidėjų jau pristatytas Malikas Dime’as. 33 metų 207 cm ūgio E. Kairio statistika Ispanijos pirmenybėse šį sezoną siekė 13 minučių, 5,3 taško (76 procentai dvitaškių), 2,4 atkovoto kamuolio, 0,8 rezultatyvaus perdavimo bei 6,5 naudingumo balo.
2024-01-22

Ispanijoje trijų lietuvių akistatoje rezultatyviausias buvo Martynas Sajus

Dramatišką pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Breogano „Lugas“ (5/12) klubas, kuris savo arenoje 85:79 (25:13, 27:27, 14:24, 19:15) įveikė Granados „Fundacion CB“ (5/12) krepšininkus. Martynas Sajus nugalėtojams per 29 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 6/6 baud.), sugriebė 7 kamuolius, blokavo metimą, tačiau sykį pažeidė taisykles. Matas Jogėla nugalėtojams per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.
2024-01-07

Rokas Jokubaitis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Rokas Jokubaitis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Barselonos „Barcelona“ (9/3) Ispanijos lygoje namuose 80:69 (11:15, 24:16, 19:23, 26:15) įveikė Granados „Fundacion CB“ (3/9) klubą. R. Jokubaitis per 24 minutes surinko 20 taškų (8/8 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
61
2023-12-03

Ispanijos lygoje – dviejų lietuvių akistata

Po atkaklios kovos pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Manresos „Baxi“ (4/3) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 90:84 (24:14, 21:18, 24:22, 21:30) įveikė Granados „Fundacion CB“ (1/6) komandą. Martinas Gebenas nugalėtojų gretose per 13 žaidimo minučių surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus. Evaldas Kairys pralaimėtojų gretose per 13 žaidimo minučių įmetė 5 taškus (1/2 dvit. ir 3/4 baud.
2023-10-29

Kairys taškų nepelnė, bet jo komanda šventė pirmą pergalę Ispanijoje

Pergalę į savo sąskaitą Ispanijos čempionate įsirašė Granados „Coviran“ (1-5) krepšininkai, kurių gretose žaidžias Evaldas Kairys. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 78:70 (26:21, 14:11, 19:16, 19:22) pranoko Saragosos „Casademont“ (1-5) komandą. E.Kairys aikštėje praleido 9 minutes ir 43 sekundes, per kurias taškų nepelnė (0/2 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, padarė klaidą, 4 sykius prasižengė bei surinko -2 naudingumo balus.
2023-10-23

Sedekerskio ir Kairio ekipų susidūrimą Ispanijoje laimėjo „Baskonia“

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (3/1) klubas. Joano Penarroya auklėtiniai svečiuose 90:81 (20:13, 25:20, 17:23, 28:25) įveikė Granados „Fundacion CB“ (0/4) krepšininkus. Evaldas Kairys pralaimėtojų gretose per 16 minučių įmetė 11 taškų (3/3 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir padarė 1 klaidą. Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 18 žaidimo minučių surinko 9 taškus (3/3 dvit.
2023-10-08

Ispanijoje – tritaškiais varžovus baudęs Sušinskas ir greitos Kairio pražangos

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Žironos „Basquet“ (3/0) ekipa, kuri svečiuose 102:91 (16:23, 28:19, 23:27, 35:22) įveikė Granados „Fundacion CB“ (0/3) komandą. Evaldas Kairys pralaimėtojų gretose per 9 žaidimo minutes surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, rezultatyviai perdavė 5 kamuolius, tačiau prasižengė 4 kartus ir suklydo 3 sykius. Mindaugas Sušinskas nugalėtojams per 19 žaidimo minučių įmetė 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 trit.
2023-10-01

Iš „Ryto“ išvyksta dar vienas krepšininkas: Kairys karjerą tęs Ispanijoje

Evaldas Kairys palieka Vilniaus „Ryto“ komandą ir karjerą tęs Ispanijoje. Oficialiai paskelbta, kad krepšininkas sudarė kontraktą su Granados „Coviran“ komanda. Naujoji lietuvio ekipa praėjusiame Ispanijos sezone užėmė 16 vietą iš 18 dalyvių. 32 metų 207 cm ūgio atletas praėjusiame sezone „Betsafe-LKL“ per 14 minučių vidutiniškai rinkdavo 6,5 taško, atkovodavo 2,9 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-06-30

Prieš KMT pusfinalį – Kairio įspėjimas: „Jei leisi jonaviškiams mėgautis laisve, jie gali nugalėti visus“

Iki Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto lieka vos daugiau nei savaitė, tad komandos po truputį pradeda galvoti apie vienas svarbiausių sezono kovų.
2023-02-10

Sudėtį pildantis „Rytas“ pratęsė sutartį su Evaldu Kairiu

Priekinę liniją toliau buriantis Vilniaus „Rytas“ savo sudėtyje išlaikė vidurio puolėją. „Ryto“ klubo marškinėlius ir kitą sezoną vilkės 31-erių Evaldas Kairys. Be klubo sezoną pradėjęs ir vasario mėnesio pabaigoje į sostinę sugrįžęs 207 cm ūgio puolėjas žingsnis po žingsnio pagavo žaidybinį ritmą bei finalo serijoje visas rungtynes pradėjo starto penkete. „Į Vilnių atvykau dar būdamas tikrai jaunas, tad jaučiu stiprų ryšį su šiuo miestu.