13
Toronto „Raptors“ – Indianos „Pacers“ 111:100 (nuotr. SCANPIX)

Toronte galingą dvigubą dublį surinko Jonas Valančiūnas. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – „Raptors“ 111:100 nugalėjo Indianos „Pacers“.

13

J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovodamas ginčo kamuolį. Tačiau mače geriau startavo svečiai. Jie pirmavo 9:2 (3 minutė), 17:9 (7 min.).

„Raptors“ rezultatą pirmąkart išlygino 10-ąją minutę – 21:21. Ketvirtį šeimininkai laimėjo 28:25.

Antrasis kėlinys klostėsi permainingai. 21-ąją minutę svečių pranašumas siekė penkis taškus – 44:39.

Po pertraukos dominavo Toronto krepšininkai. Jie perėmė iniciatyvą, išsiveržė į priekį, galiausiai – įgijo dviženklę persvarą (80:66 – 36 min.).

„Raptors“ užtikrintą pranašumą išlaikė ir ketvirtajame kėlinyje.

Abi komandos puikiai metė tritaškius. „Pacers“ pataikė 42 procentus (11/26), „Raptors“ – 52 (14/27).

J. Valančiūnas aikštėje prabuvo 29 minutes ir žaidė lemiamomis ketvirtojo kėlinio akimirkomis. 24-erių lietuvis buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą – pelnė 16 taškų ir atkovojo 17 kamuolių. Vidurio puolėjo aikštėje praleistas laikas, rezultato prasme, – taip pat antras ekipoje (+13).

„Raptors“ gretose rezultatyviau už lietuvį žaidė DeMaras DeRozanas. 40 taškų pelnęs amerikietis daugiau kaip 30 surinko 30-ąjį kartą sezone.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 40 (11/26 metimų, 15/20 baudų, 9 atkovoti kamuoliai), Jonas Valančiūnas 16 (5/9 met., 6/9 baud., 17 atk. kam.), Serge Ibaka 15 (6/10 met., 12 atk. kam.), DeMarre’as Carrollas 12, Delonas Wrightas 11 (6 rezultatyvūs perdavimai).

„Pacers“: Paulas George’as 28 (10/22 met., 9 atk. kam.), Jeffas Teague’as 19 (9/10 baud., 5 rez. perd.), CJ Milesas 15 (5/14 met.), Thaddeusas Youngas 12 (6/13 met., 8 atk. kam.), Aaronas Brooksas 11.

Toronto komanda (46 pergalės / 30 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje rikiuojasi trečia. „Raptors“ krepšininkai užsitikrinę vietą atkrintamosiose. „Pacers“ (37/39) – aštunta Rytuose.