Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „delonas wrightas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „delonas wrightas“.

Policininku tapęs Jonas Valančiūnas demonstravo vairavimo įgūdžius

„Dabar vadinkite mane pareigūnu“, – pasakė krepšininkas Jonas Valančiūnas ir sėdo prie policijos automobilio vairo. Lietuvis su komandos draugu dalyvavo Toronto „Raptors“ partnerių iššūkyje. Pirmasis vairavimo sugebėjimus demonstravo Delonas Wrightas. „Bijai?“, – amerikietis klausė JV. „Taip, bijau“, – neslėpė šalia sėdęs J. Valančiūnas. Lietuviui D. Wrighto sugebėjimai įspūdžio nepaliko. „Primeni mano močiutę, su visa pagarba jai“, – šmaikštavo uteniškis.
2018-05-24

Nuo suolo kilęs Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias, bet jo sezonas baigtas

Jono Valančiūno Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigtas. Lietuvio Toronto „Raptors“ nepasipriešino Klivlando „Cavaliers“ ir Rytų konferencijos pusfinalio seriją pralaimėjo 0:4. Šįkart Kanados komanda svečiuose buvo sutriuškinta 93:128 (26:30, 21:33, 25:37, 21:28). J. Valančiūnas antrojo kėlinio pradžioje pelnė 10-ąjį savo tašką ir pirmąkart išvedė „Raptors“ į priekį – 38:36. Vis dėlto ketvirtį Toronto komanda baigė nesėkminga atkarpa – 0:12 (47:63). Po pertraukos „Cavaliers“ dom...
2018-05-08

Antrosiose rungtynėse – galingas „Raptors“ ir Jono Valančiūno žaidimas

Toronto „Raptors“ bei Jonas Valančiūnas antrosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse namie pademonstravo galingą žaidimą ir 130:119 (44:27, 32:31, 24:32, 30:29) nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Šeimininkai pačioje mačo pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 14:4. Toronto krepšininkai kėlinio pabaigoje pirmavo 37:15. Antrajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos, po J. Valančiūno dvitaškio su pražanga, „Raptors“ pranašumas pasiekė rekordą – 72:49. „W...
2018-04-18

Jonas Valančiūnas pirmąją „Raptors“ pergalę stebėjo nuo suolo

Toronto „Raptors“ pergalingai pradėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias varžybas. Kanados komanda namie 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių laimėjimų išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai 5-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą – 14:4. „Wizards“ rankų nenuleido ir antrojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 46:41. „Raptors“ po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 55:59. Mačas ir toliau buvo atkaklus.
2018-04-15

Poilsio metas: „Raptors“ be Jono Valančiūno šventė dar vieną pergalę

Toronto „Raptors“ tęsia rekordinį NBA sezoną. Šįkart Kanados komanda iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, 112:101 (35:24, 26:26, 28:24, 23:27) namie nugalėjusi Orlando „Magic“ krepšininkus. Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 19:14, o ketvirtį baigė spurtu 6:0 (35:24). „Raptors“ pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos. Toronto krepšininkai antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 58:43, o paskutinio ketvirčio viduryje – 103:81. Jonas Valančiūnas nerungtyniavo.
2018-04-09

Įspūdingai startavęs Jonas Valančiūnas galingą „Raptors“ finišą stebėjo iš šalies

Toronto „Raptors“ iškovojo eilinę pergalę NBA lygoje. Kanados komanda svečiuose 93:86 (24:25, 28:26, 16:25, 25:10) įveikė Orlando „Magic“. Nugalėtų krepšininkas Jonas Valančiūnas įspūdingai startavo ir buvo netoli dvigubo dublio, bet lemiamomis minutėmis nežaidė. J. Valančiūnas pelnė pirmuosius aštuonis iš 11 komandos taškų. Du jų – galingu dėjimu. Rungtynės vyko atkakliai.
2018-03-21

Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio

Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės. Kanados komanda sekmadienį savo aikštėje 101:86 (25:24, 31:20, 20:30, 25:12) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.
2018-02-04

J.Valančiūnas ženkliai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės Milvokyje

Ketvirtą pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo „Toronto Raptors“ (27-10) klubas, išvykoje 129:110 (33:24, 28:35, 43:19, 25:32) įveikęs „Milwaukee Bucks“ (20-17) ekipą. Nugalėtojams Jonas Valančiūnas vos per 17 žaidimo minučių pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, nė karto nesuklydo ir dukart prasižengė. Lietuviui būnant aikštėje „Raptors“ pelnė 26 taškais daugiau nei varžovai.
2018-01-06

Jonas Valančiūnas Čikagoje taškų nepelnė

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas sužaidė neįprastas rungtynes NBA lygoje. Vidurio puolėjas nepelnė nė taško. Tiesa, to ir neprireikė – Toronto „Raptors“ svečiuose 124:115 (21:31, 35:28, 34:31, 34:25) nugalėjo Čikagos „Bulls“. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (28:18). „Raptors“ rezultatą persvėrė antrojo ketvirčio viduryje (36:35). Atkakli kova vyko iki tol, kol įpusėjo paskutinysis kėlinys. Tada išryškėjo Toronto krepšininkų pranašumas.
2018-01-04

Jonas Valančiūnas žaidė naudingai

Toronto „Raptors“ nesusigadino šventinės nuotaikos. Kanados komanda šiąnakt savo aikštėje 102:86 (27:27, 28:19, 26:17, 21:23) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. Prie šeimininkų pergalės naudingu žaidimu prisidėjo lietuvis Jonas Valančiūnas. „76ers“ varžovams priešinosi 15 rungtynių minučių.