21
Milvokio „Bucks“ – Toronto „Raptors“ 104:77 (nuotr. SCANPIX)

Viena Rytų konferencijos lyderių Toronto „Raptors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape atsilieka 1:2. Jono Valančiūno komanda svečiuose 77:104 pralaimėjo Milvokio „Bucks“.

21

„Raptors“ rungtynės susiklostė tragiškai. „Bucks“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. Didžiausias „Bucks“ pranašumas – 34 taškai.

Milvokio krepšininkai atliko 36, Toronto – 11 rezultatyvių perdavimų.

„Bucks“ pataikė 53 procentus metimų (39/74), iš jų – 52 procentus tritaškių (12/23).

J. Valančiūnas aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 11 taškų, pataikęs tris dvitaškius iš devynių ir realizavęs penkias baudas iš septynių. Jonas atkovojo septynis kamuolius.

„Bucks“: Kris Middletonas 20 (8/15 metimų, 7 rezultatyvūs perdavimai), Giannis Antetoknounmpo 19 (7/10 met., 8 atkovoti kamuoliai), Gregas Monroe 16 (6/11 met., 7 atk. kam.), Michaelas Beasley 13 (5/9 met.), Thonas Makeris 11, Matthiew Dellavedova 10.

„Raptors“: Delonas Wrightas 13 (6 atk. kam.), Kyle’as Lowry 13 (5 atk. kam.), Normanas Powellas 12, Jonas Valančiūnas 11 (5/7 baud., 7 atk. kam.).

Ketvirtosios serijos rungtynės taip pat vyks Milvokyje.

„Raptors“ (51 pergalė / 31 pralaimėjimas) į atkrintamąsias pateko kaip trečia Rytų konferencijos komanda, „Bucks“ (42/40) – šešta.