matthiew dellavedova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matthiew dellavedova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matthiew dellavedova“.

JV pagrindiniu smuiku negriežė, bet „Raptors“ peršoko Milvokio barjerą

Lietuvis Jonas Valančiūnas rungtynių herojumi netapo, bet jo atstovaujama Toronto „Raptors“ 92:89 svečiuose nugalėjo Milvokio „Bucks“ ir Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją laimėjo 4:2. Šeimininkai, serijoje priremti prie sienos, rungtynes pradėjo 8:2 (2 minutė). Visus „Bucks“ taškus pelnė Graikijos talentas Giannis Antetokounmpo. „Raptors“ kėlinio viduryje rezultatą išlygino (14:14 – 6 min.
2017-04-28

Jono indėlio nepakako – Milvokis ir toliau siaučia

Viena Rytų konferencijos lyderių Toronto „Raptors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape atsilieka 1:2. Jono Valančiūno komanda svečiuose 77:104 pralaimėjo Milvokio „Bucks“. „Raptors“ rungtynės susiklostė tragiškai. „Bucks“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. Didžiausias „Bucks“ pranašumas – 34 taškai. Milvokio krepšininkai atliko 36, Toronto – 11 rezultatyvių perdavimų.