thonas makeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thonas makeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thonas makeris“.

Australijos rinktinė stovyklą paliko trys krepšininkai

Pasaulio čempionato kovoms besiruošianti Australijos rinktinė paskelbė mažinanti kandidatų sąrašą. Ši nutarė už darbą šią vasarą padėkoti trims krepšininkams. Australų rinktinės stovyklą paliko Thonas Makeris, Samas Frolingas bei Keanas Pinderis. Australijos nacionalinė komanda pasaulio čempionate varžysis vienoje grupėje su vokiečiais, japonais bei suomiais.
2023-08-07

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias NBA karjeros rungtynes ir šiąnakt buvo geriausias savo komandoje. Vis dėlto, lietuvio pastangų nepakako – Indianos „Pacers“ svečiuose 101:122 (26:34, 26:28, 24:31, 25:29) neatsilaikė prieš Milvokio „Bucks“. Svečiai geriau žaidė pačioje mačo pradžioje, kai pirmavo 3:0, 5:3. Vėliau „Pacers“ neturėjo jokių šansų – „Bucks“ persvėrė rezultatą, nutolo ir vis didino pranašumą.
2018-01-04

Mažai žaidęs Jonas Valančiūnas iš arti stebėjo istorinį komandos draugo šou

Jonas Valančiūnas žaidė mažiausiai iš aikštėje pasirodžiusių Toronto „Raptors“ krepšininkų. Tuo metu įspūdingą pasirodymą surengė komandą į pergalę vedęs DeMaras DeRozanas. Kanados ekipa savo aikštėje po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“. Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Visus „Raptors“ taškus pelnė D. DeRozanas. „Bucks“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (35:35). Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova.
2018-01-02

Rytis Vyšniauskas: Jono Valančiūno laukia suolas, Domantui Saboniui patariu nežaisti rinktinėje

Toronto „Raptors“, su Jonu Valančiūnu, šiąnakt pradės NBA Rytų konferencijos pusfinalio kovas. Varžovė – čempionės titulą ginanti Klivlando „Cavaliers“. Artėjančią seriją ir praėjusias „Raptors“ bei Domanto Sabonio Oklahomos „Thunder“ kovas tv3.lt paanalizavo „Viasat Sport Baltic“ komentatorius Rytis Vyšniauskas.
2017-05-01

Jono indėlio nepakako – Milvokis ir toliau siaučia

Viena Rytų konferencijos lyderių Toronto „Raptors“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape atsilieka 1:2. Jono Valančiūno komanda svečiuose 77:104 pralaimėjo Milvokio „Bucks“. „Raptors“ rungtynės susiklostė tragiškai. „Bucks“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. Didžiausias „Bucks“ pranašumas – 34 taškai. Milvokio krepšininkai atliko 36, Toronto – 11 rezultatyvių perdavimų.