8
Filadelfijos „76ers“ – Toronto „Raptors“ 109:114 (nuotr. SCANPIX)

Jei Jonas Valančiūnas praėjusiame mače pasižymėjo keturiais taškais, šįkart buvo dar nerezultatyvesnis. Vis dėlto, Toronto „Raptors“ skina pergales ir be didesnio lietuvio indėlio puolant. Kanados komanda pastarąją naktį svečiuose įspūdingu stiliumi 114:109 (30:31, 22:34, 34:23, 28:21) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

8

Atkakli ir permaininga kova vyko pusantro kėlinio. Jo pabaigoje „76ers“ atitrūko ir po ketvirčio pirmavo 65:52.

Trečiasis kėlinys buvo itin kontrastingas. Nors ketvirčio pradžioje skirtumas pasiekė rekordą (73:54), nuaidėjus finalinei kėlinio sirenai, švieslentėje degė 88:86.

„Raptors“ paskutiniojo ketvirčio viduryje išsiveržė į priekį (101:100) ir bemat padidino persvarą (105:102).

Šeimininkai rungtynių pabaigoje ėmėsi pražangų taktikos, bet Toronto krepšininkai patikimai metė baudas, tad skirtumas išaugo.

„76ers“ atliko 27 rezultatyvius perdavimus, „Raptors“ – 18. Toronto krepšininkai metė 35 baudas, Filadelfijos – 14. Abi komandos dažnai klydo. Svečiai prarado 22 kamuolius, šeimininkai – 24.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė du taškus ir atkovojo penkis kamuolius. Lietuvis pataikė metimą iš šešių. Jono žaidimo laiką „Raptors“ pralaimėjo 12 taškų skirtumu. Tai – prasčiausias rezultatas komandoje.

„76ers“: Benas Simmonsas 20 (9/14 metimų, 6 atkovoti kamuoliai, 7 klaidos), Robertas Covingtonas 19 (5/12 tritškių, 7 atk.. 5 perimti kam.), Dario Šaričius 18 (7/10 met., 10 atk. kam., 9 rezultatyvūs perdavimai), Richaunas Holmesas 15 (7/12 met., 7 atk. kam., 6 pražangos), Amiras Johnsonas 12 (6/8 met.), Jerrydas Baylessas 11 (5/13 met.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 45 (13/21 met., 13/15 baudų, 5 atk. kam.), Kyle’as Lowry 23 (6/15 met., 8/8 baud., 9 atk. kam., 7 kl.), Serge’as Ibaka 12 (8 atk. kam.), Delonas Wrightas 12.

„Raptors“ (22 pergalės / 8 pralaimėjimai) užima antrąją Rytų konferencijos poziciją, „76ers“ (14/17) – 10-ąją.