Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „amiras johnsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „amiras johnsonas“.

NBA apdovanojimai: padėka Jonui Valančiūnui ir prizas Domanto Sabonio bendražygiui

Oficialiai nusileido Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) uždanga. Kalifornijos valstijos Santa Monikos mieste išdalyti sezono apdovanojimai. Specialios padėkos sulaukė Toronto „Raptors“ žaidęs Jonas Valančiūnas. Jį ir kitus komandos lyderius – DeMarą DeRozaną, Kyle’ą Lowry – paminėjo buvęs ekipos strategas Dwane’as Casey, kuriam atiteko metų trenerio laurai.
2018-06-26

Jonas Valančiūnas žaidė naudingai

Toronto „Raptors“ nesusigadino šventinės nuotaikos. Kanados komanda šiąnakt savo aikštėje 102:86 (27:27, 28:19, 26:17, 21:23) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. Prie šeimininkų pergalės naudingu žaidimu prisidėjo lietuvis Jonas Valančiūnas. „76ers“ varžovams priešinosi 15 rungtynių minučių.
2017-12-24

Jonas Valančiūnas sužaidė nerezultatyviausias sezono rungtynes

Jei Jonas Valančiūnas praėjusiame mače pasižymėjo keturiais taškais, šįkart buvo dar nerezultatyvesnis. Vis dėlto, Toronto „Raptors“ skina pergales ir be didesnio lietuvio indėlio puolant. Kanados komanda pastarąją naktį svečiuose įspūdingu stiliumi 114:109 (30:31, 22:34, 34:23, 28:21) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus. Atkakli ir permaininga kova vyko pusantro kėlinio. Jo pabaigoje „76ers“ atitrūko ir po ketvirčio pirmavo 65:52. Trečiasis kėlinys buvo itin kontrastingas.
2017-12-22

Rezultatyvus Mindaugo Kuzminsko žaidimas intrigos į rungtynes neįnešė

NBA pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji namie 94:110 neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“. Šeimininkų gretose rezultatyviai žaidė lietuvis Mindaugas Kuzminskas. „Celtics“ Niujorke rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. Pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Amiras Johnsonas (3:0 – 1 minutė). 8-ąją minutę skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 20:9. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Celtics“ pirmavo dvigubai – 30:15 (10 min.
2017-04-03

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes

Domantas Sabonis prieš pat šventes blykstelėjo ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, Russellas Westbrookas atliko dar vieną trigubą dublį ir Oklahomos „Thunder“ šventė pergalę. Ji svečiuose 117:112 (25:28, 33:26, 30:25, 29:33) įveikė Bostono „Celtics“ (17/13) krepšininkus. D.Sabonis pelnė pirmuosius šešis komandos taškus ir vien pirmoje mačo pusėje įmetė 17 taškų - vien tai buvo rezultatyviausias sezono pasirodymas.
2016-12-24

NBA ketvirtfinaliai: Jonas Valančiūnas rijo kartėlį, Donatas Motiejūnas šventė pergalę

Nesėkme Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas. Antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempionais tapę „Raptors“ krepšininkai "šeštadienį savo aikštėje po pratęsimo 86:93 (23:19, 19:27, 14:19, 26:17) nusileido Vašingtono „Wizzards“ ekipai.
2015-04-19

Jonas Valančiūnas ir DeMaras DeRozanas vedė „Raptors“ į pergalė

Antrą pergalę iš eilė Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (44 pergalės ir 30 pralaimėjimų) klubas. Antrus metus iš eilės Rytų konferencijos Atlanto diviziono čempionų titulą užsitikrinę "Raptors" krepšininkai pirmadienį namuose 19,8 tūkst.
2015-03-31

Jono Valančiūno indėlis į „Raptors“ pergalę – 15 taškų ir 15 atkovotų kamuolių

Antrą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ (41 pergalė ir 27 pralaimėjimai) klubas. Trečiadienį namuose 19,8 tūkst.
2015-03-19

Šimtaprocentinis Jono Valančiūno taiklumas nepadėjo išplėšti pergalės

Dvidešimt septintą nesėkmę 66-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" klubas. Sekmadienį namuose 19,8 tūkst.
2015-03-16

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto ekipa pralaimėjo ir NBA lygos čempionams

Ketvirtą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (38 pergalės ir 26 pralaimėjimai) klubas. Antradienį svečiuose 18,6 tūkst.