Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ (20 pergalių ir 6 pralaimėjimai) klubas.

Trečiadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Raptors“ krepšininkai po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 105:89 (22:30, 31:22, 23:21, 29:16) - nugalėjo aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bruklino „Nets“ (10/14) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis pasižymėjo jau aštuntuoju dvigubu dubliu šiame sezone - pelnė 16 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 (3 - puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo, tačiau išvengė pražangų. Per 27 su puse minutės (27:30) J.Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 7 bei bei realizavo visus 4 baudų metimus.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Kyle'as Lowry'is (12 rezultatyvių perdavimų); po 13 - Amiras Johnsonas, Patrickas Pattersonas ir Greivis Vasquezas, 10 - Louisas Williamsas, 9 - Terrence'as Rossas.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Masonas Plumlee'as (23 tšk.), Joe Johnsonas (17 tšk.), Mirza Teletovičius (14 tšk.) ir Deronas Williamsas (11 taškų).

Daugiau pergalių - šešias iš eilės - šiame sezone arenos šeimininkai buvo iškovoję lapkričio 15-26 dienomis.

20 pergalių reguliariajame NBA sezone iki Kalėdų „Raptors“ pavyko iškovoti pirmą kartą per 20 metų klubo istoriją. 1999-2000 ir 2001-2002 metų sezonais dvidešimčiai pergalių iškovoti Toronto krepšininkams prireikė sužaisti po 36

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.