29
Niujorko „Knicks“ – Bostono „Celtics“ 94:110 (nuotr. SCANPIX)

NBA pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji namie 94:110 neatsilaikė prieš Bostono „Celtics“. Šeimininkų gretose rezultatyviai žaidė lietuvis Mindaugas Kuzminskas.

29

„Celtics“ Niujorke rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė. Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.

Pirmuosius taškus tritaškiu pelnė Amiras Johnsonas (3:0 – 1 minutė). 8-ąją minutę skirtumas pasiekė dviženklę ribą – 20:9. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Celtics“ pirmavo dvigubai – 30:15 (10 min.).

Antrajame ketvirtyje Bostono komandos pranašumas pasiekė 19 taškų (60:41 – 23 min.).

„Celtics“ paskutinį ketvirtį pradėjo spurtu 10:0 ir persvarą išaugino iki 27 (98:71 – 41 min.).

Bostono krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:32. Svečiai pataikė 56 procentus metimų (40/72), šeimininkai – 39 (33/85).

M. Kuzminskas aikštėje pasirodė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai „Knicks“ turėjo 14 taškų deficitą (19:33). Lietuvis trečiajame ketvirtyje nežaidė, o daugiau pasireikšti gavo ketvirtajame. 27-erių puolėjas iš viso aikštėje praleido 16 minučių, per kurias pelnė 11 taškų.

„Knicks“: Courtney Lee 16 (5/10 metimų, 5/5 baudų, 5 rezultatyvūs perdavimai), Kristapas Porzingis 14 (6/10 met.), Willy Hernangomezas 12 (6/9 met.), Kyle’as Q’Quinnas 11 (7/7 baud., 9 atkovoti kamuoliai), Mindaugas Kuzminskas 11, Chassonas Randle’as 10.

„Celtics“: Isaiah Thomas 19 (6/11 met., 6 rez. perd.), Jaylenas Brownas 16 (5/6 met.), Alas Horfordas 14 (6/9 met., 7 atk. kam.), Marcus Smartas 14 (6/11 met., 5 rez. perd.), Kelly Olynykas 12 (5/7 met.), Terry Rozieras 12.

Bostono krepšininkai (50 pergalių / 27 pralaimėjimai) – Rytų konferencijos lyderiai. Jie užsitikrinę vietą atkrintamosiose. Niujorko komanda (29/48) – Rytuose 12-a ir patekti į lemiamų kovų traukinį šansų nebeturi.