knicks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „knicks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „knicks“.

Chaotiškoje rungtynių pabaigoje – „Knicks“ pergalė

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (35/23) krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namų arenoje 113:111 (29:27, 33:31, 30:26, 21:27) įveikė Detroito „Pistons“ (8/49) klubą. Niujorko komandos pergalę nulėmė Josios Harto dvitaškis su pražanga likus žaisti 2,8 sekundėms.
2024-02-27

Niujorke – NBA čempionų sutriuškinimas ir skaudus dūris Nikola Jokičiui į akį

NBA čempionės titulą ginanti Denverio „Nuggets“ (31-15) Niujorke patyrė žeminantį pralaimėjimą, kai net 84:122 (21:33, 20:29, 25:36, 18:24) buvo sutriuškinti  vietos „Knicks“ (28-17). Svečiai strigo jau nuo pat mačo pradžios ir leido varžovams pabėgti. „Knicks“ vis sėkmingai didino pranašumą ir arčiau varžovų neprisileido. Be to, antrajame kėlinyje skaudžią traumą patyrė Nikola Jokičius. „Nuggets“ lyderiui varžovas viename iš epizdoų netyčia pataikė pirštu į akį.
2024-01-26

„Thunder” pasiekė geriausią rezultatą per pastaruosius 8 sezonus: užfiksavo neeilinį pasiekimą

Oklahomos „Thunder“ praėjusią naktį NBA reguliariajame sezone 129:120 įveikė Niujorko „Knicks“. Tai yra pirmasis kartas nuo 2015–2016 m., kai „Thunder“ per pirmąsias 29 reguliaraus sezono rungtynes pasiekia bent 20 pergalių. „Knicks“ pirmavo tik mačo pradžioje, o antrojo kėlinio pradžioje „Thunder“ įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą. Vis tik trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus.
2023-12-28

Šventinėse NBA rungtynėse „Knicks“ nutraukė „Bucks“ pergalių seriją

Sėkmingą atkarpą NBA lygoje pratęsė Niujorko „Knicks“ (17-12) krepšininkai. Pastarieji namuose 129:122 (36:27, 26:24, 36:36, 31:35) nurungė Milvokio „Bucks“ (22-8) komandą ir nutraukė jos septynių paeiliui laimėtų rungtynių seriją lygoje. Savo ruožtu Niujorko klubas laimėjo trečią mačą iš pastarųjų keturių.
2023-12-25

Tomas Thibodeau pasikvietė savo itin mėgstamą žaidėją: kartu pergalių sieks jau ketvirtąjį kartą karjeroje

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokai Niujorko „Knicks“ rado pamainą traumą patyrusiam aukštaūgiui Mitchellui Robinsonui. „Knicks“ sudarė negarantuotą kontraktą iki sezono pabaigos su 38 metų 206 cm ūgio Taju Gibsonu. Šis tarpsezoniu buvo pratęsęs kontraktą su Vašingtono „Wizards“, tačiau atleistas sezonui net neprasidėjus. Veteranas yra puikiai pažįstamas su „Knicks“ strategu Tomu Thibodeau – jie jėgas sujungia jau ketvirtą kartą.
2023-12-14

Rezultatyviame mūšyje tritaškiais prapliupę „Bucks“ žengė į NBA taurės pusfinalį

Mivokio „Bucks“ pateko į NBA taurės pusfinalį, kai ketvirtfinalyje namuose net 146:122 (37:35, 38:37, 37:24, 34:26) įveikė Niujorko „Knicks“. Turnyro pusfinalyje „Bucks“ varžysis su Inaidnos „Pacers“. Šeimininkams rungtynėse persvarą pavyko susikrauti trečiajame kėlinyje, kurį „Bucks“ laimėjo 37:24. Rezultatyviame mače „Bucks“ tada atitrūko dviženkliu taškų skirtumu ir pirmavo jau 112:96. Vėliau varžovai dar bandė vytis, bet galiausiai „Bucks“ išlaikė pergalingą pranašumą.
2023-12-06

Niujorko klubas Ohajo valstijoje nukalė „Cavaliers“ ekipą

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (2/2) klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 109:91 (28:24, 30:28, 28:16, 23:23) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (1/3) krepšininkus. Niujorko komandai po 19 taškų pelnė Julius Randle'as ir Jalenas Brunsonas, o pralaimėjusių gretose su 26 taškais rezultatyviausias buvo Donovanas Mitchellas. Niujorko komanda kontroliavo didžiąją dalį rungtynių.
2023-11-01

Kuzminskas atskleidė įdomią istoriją: galėjo žaisti „Lietuvos ryte“

Lietuvos rinktinės ir Atėnų AEK krepšininkas Mindaugas Kuzminskas apsilankė Algio Ramanausko tinklalaidėje. Prieš tai ji buvo prieinama tik prenumeratoriams, o dabar pokalbio dalį gali išgirsti visi „Youtube“ žiūrovai. Krepšininkas grįžo mintimis į pasaulio čempionatą, kuriame Lietuva nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinę, tačiau ketvirtfinalyje skaudžiai krito nuo serbų kirčių. „Istoriškai buvo smagu laimėti prieš JAV. Bet žiūrint strategine prasme buvo netgi daugiau žalos.
2023-09-27

Patikimas šaltinis: Hardenas bus išmainytas, aiškėja galimos naujos „Barzdos“ komandos

Vienas patikimiausių NBA žurnalistų Adrianas Wojnarowski, kurio paskleisti gandai netrukus tampa realybe, savo kanaluose pranešė, kad Filadelfijos „76ers“ komanda ruošiasi išmainyti Jamesą Hardeną. Pats 33-ejų krepšininkas nusprendė pratęsti kontraktą su klubu dar metams, tačiau klubas nebemato J. Hardeno savo komandoje ir ieško superžvaigždei naujos komandos.
2023-06-30

Be keitimų žaidęs Brunsonas pratęsė „Knicks“ sezoną: serija keliasi į Majamį

Antrąją pergalę NBA Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Niujorko  „Knicks” klubas, namuose 112:103 įveikęs Majamio „Heat” ekipą. Šiuo metu serijoje iki 4 pergalių vis dar 3:2 pirmauja „Heat”. Majamio ekipa per pirmuosius du kėlinius ilgą laiką pirmavo ir vienu metu buvo įgijusi 10 taškų pranašumą. Vis tik antroje rungtynių dalyje „Knicks“ perėmė iniciatyvą ir patys įgijo 19 taškų persvarą. Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi 13 kartų.