cj milesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cj milesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cj milesas“.

Nuo suolo kilęs Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias, bet jo sezonas baigtas

Jono Valančiūno Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas baigtas. Lietuvio Toronto „Raptors“ nepasipriešino Klivlando „Cavaliers“ ir Rytų konferencijos pusfinalio seriją pralaimėjo 0:4. Šįkart Kanados komanda svečiuose buvo sutriuškinta 93:128 (26:30, 21:33, 25:37, 21:28). J. Valančiūnas antrojo kėlinio pradžioje pelnė 10-ąjį savo tašką ir pirmąkart išvedė „Raptors“ į priekį – 38:36. Vis dėlto ketvirtį Toronto komanda baigė nesėkminga atkarpa – 0:12 (47:63). Po pertraukos „Cavaliers“ dom...
2018-05-08

Pergalingas LeBrono metimas nustūmė Jono Valančiūno komandą prie bedugnės

Stipriausiai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos reguliariojo sezono komandai pusfinalyje reikia stebuklo. Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ pralaimėjo trečiąsias serijos rungtynes, atsilieka 0:3 ir privalo nugalėti keturiuose mačuose iš eilės.
2018-05-06

NBA – galingas Jono Valančiūno pasirodymas

Toronte galingą dvigubą dublį surinko Jonas Valančiūnas. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – „Raptors“ 111:100 nugalėjo Indianos „Pacers“. J. Valančiūnas rungtynes pradėjo atkovodamas ginčo kamuolį. Tačiau mače geriau startavo svečiai. Jie pirmavo 9:2 (3 minutė), 17:9 (7 min.). „Raptors“ rezultatą pirmąkart išlygino 10-ąją minutę – 21:21. Ketvirtį šeimininkai laimėjo 28:25. Antrasis kėlinys klostėsi permainingai.