20
Bulgarija – Olandija 2:0 (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį vakare Europoje sužaistos dar ketverios 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės.

20

Olandai svečiuose 0:2 (0:2) pralaimėjo bulgarams.

Šeimininkams įvarčius mušė Spasas Delevas (5, 20 minutėmis).

Olandai (7 taškai) A grupėje rikiuojasi ketvirti, bulgarai (9 tšk.) – treti.

H grupėje pirmuosius taškus prarado belgai. Jie 1:1 (0:0) namie išsigelbėjo su graikais.

Svečiai belgus pribloškė įvarčiu antrojo kėlinio pradžioje – 46-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Kostas Mitroglou. 89-ąją minutę rezultatą išlygino Romelu Lukaku .

Graikai rungtynes baigė devyniese. 65-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas Panagiotis Tachtsidis, 95-ąją – Giorgos Tzavellas.

Belgai (13 tšk.) lieka H grupės lyderiais. Graikijos rinktinė (11 tšk.) – antra.

Liuksemburge įvartį praleido prancūzai. Jie 3:1 (2:1) nugalėjo vietos komandą.

Prancūzams du įvarčius pelnė Olivier Giroud (28, 77 min.), 11 metrų baudinį realizavo Antoine’as Griezmannas (37 min.). Liuksemburgo rinktinė taip pat pasižymėjo nuo 11 metrų žymos. Mušė Aurelienas Joachimas.

Prancūzijos komanda (13 tšk.) – A grupės lyderė. Liuksemburgo ekipa (1 tšk.) – paskutinė.

Savo aikštėje didelio pasipriešinimo nesulaukė portugalai. Jie 3:0 (2:0) pranoko vengrus.

Dublis – Cristiano Ronaldo sąskaitoje (36, 65 min.). Pirmąjį įvartį pelnė Andre Silva (32 min.).

Portugalai (12 tšk.) – antri B grupėje. Vengrai (7 tšk.) – treti.