andre silva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andre silva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andre silva“.

Ispanijos „La Liga“ turi naują lyderį – į viršų kyla „Sevilla“

Pergalę 13-ojo Ispanijos „La Liga“ čempionato turo rungtynėse pasiekė „Sevilla“ futbolininkai, kurie tapo vienvaldžiais lyderiais. „Sevilla“ namie 1:0 (0:0) įveikė „Valladolid“ ekipą. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį pelnė portugalas Andre Silva (30 min.). Tai buvo aštuntasis puolėjo tikslus smūgis pirmenybėse. Po šios pergalės „Sevilla“ turi 26 taškus ir į antrą vietą nustūmė tašku mažiau turinčią „Barcelona“ ekipą.
2018-11-25

Svarbūs pokyčiai Portugalijoje: cirke uždraudė laukinius gyvūnus

Portugalija uždraudė nuo 2024 metų naudoti laukinius gyvūnus cirko pasirodymuose, o gyvūnų teisių gynėjai sveikina šį naująjį įstatymą. Šis nutarimas paveiks daugiau kaip tūkstantį laukinių gyvūnų, tarp jų - liūtų, tigrų, dramblių ir zebrų, kuriuos buvo galima pamatyti per cirko vaidinimus.. Pagal naująją tvarką cirkuose nebebus galima rodyti iš viso apie 40 rūšių gyvūnų. „Laukiniams gyvūnams ne vieta zoologijos soduose.
2018-10-31

Pasaulio čempionate – prancūzai ir portugalai, slovakai liko už borto

Paaiškėjo paskutiniosios pasaulio futbolo čempionato atrankos grupių nugalėtojos. A triumfavo Prancūzijos, B – Portugalijos rinktinės. Abi pateko į 2018-ųjų planetos pirmenybes. Prancūzai paskutinėse rungtynėse antradienį 2:1 (2:1) namie įveikė baltarusius. 27-ąją minutę įmušė Antoine’as Griezmannas, 33-ąją – Olivier Giroud. 44-ąją minutę skirtumą sušvelnino Antonas Saroka. Portugalai savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo šveicarus. 41-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Johanas Djourou.
2017-10-10

Europoje – portugalų ir prancūzų pergalės

Šeštadienį vakare sužaistos dar penkerios 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynės. Pergales svečiuose iškovojo Portugalijos ir Prancūzijos rinktinės. Prancūzai 1:0 (1:0) nugalėjo bulgarus. Tris Prancūzijos komandos taškus lėmė Blaise’o Matuidi įvartis. Saugas pasižymėjo 3-ąją rungtynių minutę. Portugalai 2:0 (0:0) įveikė Andoros futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo ir Andre Silva. Tai įvyko atitinkamai 63-ąją bei 86-ąją minutėmis.
2017-10-07

„Stumbras“ atsisveikino su penkiais futbolininkais

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas pirmadienį rinksis į pirmąją treniruotę po beveik dvi savaites trukusių atostogų, tačiau penki futbolininkai į „Stumbro“ gretas nesugrįš. „Stumbras“ abipusiu susitarimu išsiskyrė su žaidėjais iš Ganos Benjaminu Terry ir Dennisu Nyarko, taip pat brazilu Marcelo, portugalų gynėju Andre Silva bei ilgą laiką komandai atstovavusiu Eriku Skripkinu. Prieš sezoną „Stumbrą“ papildęs 23 metų puolėjas B. Terry A lygoje sužaidė šešis mačus ir įvarčiais nepasižymėjo.
2017-07-09

A grupę laimėjo portugalai

Portugalijos rinktinė – FIFA konfederacijų taurės A grupės nugalėtoja. Ji šeštadienį 4:0 (2:0) nepasigailėjo Naujosios Zelandijos komandos. Laimėtojams įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo (33 minutę iš 11 metrų baudinio), Bernardo Silva (37 min), Andre Silva (80 min.) ir Nani (91 min.). Kitose šeštadienio rungtynėse meksikiečiai 2:1 (1:1) įveikė rusus. Komandos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais.
2017-06-25

Olandai pralaimėjo bulgarams, belgai išsigelbėjo su graikais

Šeštadienį vakare Europoje sužaistos dar ketverios 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Olandai svečiuose 0:2 (0:2) pralaimėjo bulgarams. Šeimininkams įvarčius mušė Spasas Delevas (5, 20 minutėmis). Olandai (7 taškai) A grupėje rikiuojasi ketvirti, bulgarai (9 tšk.) – treti. H grupėje pirmuosius taškus prarado belgai. Jie 1:1 (0:0) namie išsigelbėjo su graikais.