A lygos I turo rungtynėse uostamiestyje pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. Jis 2:1 (2:0) nugalėjo vietos „Atlantą“.

Pirmasis pavojingas rungtynių epizodas kilo po standartinės padėties. 12-ąją minutę Mantas Kuklys atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten virš skersinio mušė Linas Klimavičius.

Rezultatas pasikeitė 21-ąją minutę. 20-ąją Markas Beneta kirto Elivelto per kojas. Tai įvyko baudos aikštelėje, tad teisėjas Donatas Rumšas skyrė 11 metų baudinį. Prie žymos stojęs M. Kuklys mušė į kairę, o vartininkas krito į dešinę – 1:0.

Pirmojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė pavojingais momentais. 25-ąją minutę po kampinio galva virš vatų mušė Sergejus Obivalinas. Po minutės į vartininką pataikė Elivelto.

Dar po minutės Vytautas Lukša atliko fantastišką perdavimą iš dešinės, Elivelto kyštelėjo koją – 2:0.

Būtent brazilas prieš savaitę sulaukė kritikos iš vyriausiojo trenerio Valdo Dambrausko. Strategas kalbėjo, kad LFF Supertaurės rungtynėse Elivelto „iškrito iš konteksto“.

Pirmąjį kėlinį baigė Lino Pilibaičio smūgis virš vartų.

Sužaidus valandą, idealią galimybę turėjo Darvydas Šernas. Žalgirietis pabėgo nuo varžovų ir pataikė į virpstą.

„Neįmuši tu – įmuš tau“. Auksinė futbolo taisyklė eilinį kartą pasitvirtino. 62-ąją minutę puikiu dar praėjusiais metais „Žalgiryje“ žaidusio L. Pilibaičio perdavimu pasinaudojo Andrejus Paniukovas (1:2).

Puolėjas į „Atlantą“ grįžo po pertraukos ir prieš sezoną numetė devynis papildomus kilogramus.

Klaipėdiečiai bandė gelbėtis, bet neįmušė Jurijus Vereščiakas, nepavyko pasinaudoti ir standartinėmis situacijomis.

Klaipėdos „Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“ 2:1 (2:0)

21 min. Mantas Kuklys (11 m, 1:0)

27 min. Elivelto (2:0)

62 min. Andrejus Paniukovas (1:2)

Įspėjimai: 55 min. Rolandas Baravykas, 69 min. Elivelto, 91 min. Matija Ljujičius (visi – „Žalgiris“).