andrejus paniukovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus paniukovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus paniukovas“.

Igoris Pankratjevas: nuotaika nelinksma, nes nepasiekėme tikslų

Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikė šalies futbolo A lygos čempionate užėmė žemiausią vietą per pastaruosius penkerius metus. Po atgimimo metais įvardytų 2013-ųjų, „Atlantas“ vis smuko žemyn ir šį sezoną, daug atsilikęs nuo prizininkų trejeto, baigė penktojoje pozicijoje Nelinksmas po sezono yra ir nuo liepos prie Klaipėdos ekipos vairo stojęs Igoris Pankratjevas. – Jeigu būtume įvykdę užduotis, kurias iškėlė klubo vadovybė, nuotaika būtų kitokia.
2017-11-30

Mahammane’as Traore siekia susigrąžinti prarastą laiką

Vilniaus „Žalgiris“ šiandien, birželio 24-ąją dieną, akistatoje su Klaipėdos „Atlantu“ susigrums Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės trečiajame etape. Savo ruožtu, Mahamane’ui Traore šios rungtynės gali suteikti šansą dar sykį įgauti taip reikalingos žaidybinės praktikos.
2017-06-24

„Atlanto“ naujienos: Andrejus Paniukovas išvyko, išspirtas gydytojas, žais trys naujokai

Klaipėdos „Atlantas“ patvirtino – rezultatyviausias A lygos futbolininkas Andrejus Paniukovas išvyksta į Sankt Peterburgo „Zenit“ peržiūrą. Klubas taip pat paskelbė, kad iš ekipos išvytas klubo gydytojas. A. Paniukovas su „Zenit“ dalyvaus treniruočių stovykloje Austrijoje. Po peržiūros paaiškės, ar 22-ejų rusas kelsis į Sankt Peterburgą ar liks „Atlantas“, su kuriuo sutartis galioja iki 2018-ųjų. Neseniai į „Zenit“ išvyko vyriausiasis Klaipėdos komandos treneris Konstantinas Sarsanija.
2017-06-15

Maksimo Marusičiaus įvartis padovanojo „Jonavai“ pergalę Klaipėdoje

Sugrįžimas į centrinį miesto stadioną Klaipėdos „Atlantui“ nebuvo sėkmingas. Pastaruoju metu į duobę papuolusi uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje buvo priversta pripažinti „Jonavos“ pranašumą minimaliu rezultatu 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė legionierius iš Ukrainos Maksimas Marusičius.
2017-05-17

Kovoje dėl antrosios A lygos pozicijos – lygiosios

Ketvirtadienį A lygos lyderių rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Marijampolės „Sūduva“ po įvarčio pirmajame kėlinyje pirmavo, bet po pertraukos Klaipėdos „Atlantas“ rezultatą išlygino. Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti. „Atlanto“ gretose neįmušė Jurijus Vereščiakas, geroje padėtyje atsidūręs Donatas Kazlauskas. Sykį sudrebintas ir „Sūduvos“ virpstas. Į jį iš toli pataikė Olegas Dmitrijevas.
2017-05-04

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ tolsta

Po IX turą užbaigusios lyderių dvikovos Vilniaus „Žalgirio“ atotrūkis nuo artimiausio persekiotojo išaugo iki 6 taškų. Laureatai. Prieš rungtynes Vilniuje buvo apdovanoti geriausias pirmojo rato žaidėjas Andrejus Paniukovas ir geriausias pirmojo rato treneris Valdas Dambrauskas. Netiesioginėje jų dvikovoje nugalėjo žalgiriečių vairininkas, kurio auklėtiniai iškovojo pergalę bei neleido pasižymėti rezultatyviausiam lygos futbolininkui. Nebarsto. „Žalgiris“ tęsia įspūdingą pergalių seriją.
2017-05-02

Klaipėdos „Atlantas“ pasipriešinimo sulaukė, tačiau nugalėjo „Kauno Žalgirį“

Klaipėdos „Atlantas“ sugrįžo į antrąją vietą A lygos turnyro lentelėje, iš kurios jį trumpam buvo išstūmusi Marijampolės „Sūduva“. Uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje įveikė čempionato autsaiderį „Kauno Žalgirį“ 3:1 (2:1) ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją. Klaipėdiečiai taškus iškovojo jau septintose rungtynėse iš eilės. Dar du įvarčius pelnė rezultatyviausias lygos futbolininkas Andrejus Paniukovas, kurio sąskaitoje – jau 9 tikslūs smūgiai.
2017-04-26

„Atlanto“ triumfas prieš „Utenį“ ir iškovoti trys taškai

Ekipos, A lygos pirmenybėse iki šiol susitikusios aštuonis kartus: penkis iš jų triumfavo klaipėdiečiai, tris kartus rungtynės baigėsi lygiosiomis. Statistikos „Uteniui“ pagerinti nepavyko ir šiandien: svečiai iš Klaipėdos Utenos ekipą įveikė 3:0 (1:0). 4-ąją rungtynių minutę kampinį kėlė ne bet kas, o tokių standartinių situacijų meistras Gabrielius Zagurskas. Adresatų baudos aikštelėje smūgis nesurado.
2017-04-20

Legionierių įvarčiai nulėmė „Atlanto“ pergalę Jonavoje

Klaipėdos „Atlanto“ legionieriai Andrejus Paniukovas ir Olegas Dmitrijevas įsirašė savo pavardes į statistikos protokolą, o uostamiesčio ekipa – dar tris taškus A lygoje. Klaipėdiečiai svečiuose 2:0 (1:0) įveikė „Jonavą“ ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“. Futbolas gali būti neteisingas. Tą savo kailiu pirmajame kėlinyje pajuto antrąjį iš eilės pralaimėjimą patyrusi „Jonavos“ ekipa.
2017-04-12

„Trakus“ nubaudė etatinis skriaudikas, „Atlantą“ – buvęs lyderis

Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas. Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.