sergejus obivalinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus obivalinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus obivalinas“.

Mahammane’as Traore siekia susigrąžinti prarastą laiką

Vilniaus „Žalgiris“ šiandien, birželio 24-ąją dieną, akistatoje su Klaipėdos „Atlantu“ susigrums Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės trečiajame etape. Savo ruožtu, Mahamane’ui Traore šios rungtynės gali suteikti šansą dar sykį įgauti taip reikalingos žaidybinės praktikos.
2017-06-24

„Trakus“ nubaudė etatinis skriaudikas, „Atlantą“ – buvęs lyderis

Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas. Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.
2017-04-04

„Atlanto“ pergalei Kaune pakako vieno gražuolio įvarčio

Olego Dmitrijevo neatremiamas smūgis mačo pradžioje padovanojo pirmąją naujojo A lygos sezono pergalę Klaipėdos „Atlantui“. Pajūrio komanda laikinojoje sostinėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) palaužė II-jame ture kovą čempionate pradėjusį „Kauno Žalgirį“. Aktyviai nuo pirmųjų minučių spaudęs varžovus „Atlantas“ jau 4-ą minutę nepasinaudojo puikia proga išsiveržti į priekį.
2017-03-11

Brazilas ir rusas atgijo. Čempionas startavo pergalingai

A lygos I turo rungtynėse uostamiestyje pirmąją pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. Jis 2:1 (2:0) nugalėjo vietos „Atlantą“. Pirmasis pavojingas rungtynių epizodas kilo po standartinės padėties. 12-ąją minutę Mantas Kuklys atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten virš skersinio mušė Linas Klimavičius. Rezultatas pasikeitė 21-ąją minutę. 20-ąją Markas Beneta kirto Elivelto per kojas. Tai įvyko baudos aikštelėje, tad teisėjas Donatas Rumšas skyrė 11 metų baudinį.
2017-03-04

„Atlantas“ pasirengęs grįžti į elitą

Klaipėdos „Atlantas“ 2014-aisiais sudrebino A lygą, metęs rimtą iššūkį Vilniaus „Žalgiriui“. Klaipėdiečiai po metų nusirito laipteliu žemiau. Pernai liko už apdovanojimų pakylos. „Šiemet turime patekti į geriausių komandų trejetuką“, – ambicingus tikslus kelia vyriausiasis komandos treneris Konstantinas Sarsanija. Klaipėdos „Atlantas“ Tikslas – A lygos medaliai.