Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rolandas baravykas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rolandas baravykas“.

Aiškėja, kas yra 19-metės žmonos nužudymu įtariamas 21-erių vyras: buvo žinomas ir policijai, ir socialinėms tarnyboms

Mažeikiuose įvykęs jaunos dviejų mažų vaikų mamos nužudymas nepaliko abejingų. Paaiškėjo, kad savo 19 metų sutuoktinę pro langą iš dešimto aukšto galimai išmetė 21-erių metų Rolandas Matulevičius. Jauna romų šeima apibūdinama kaip gana tvarkinga, tačiau ji buvo žinoma socialinėms tarnyboms, nes nuo sutuoktinio rankos galimai žuvusi mama pirmą vaiką gimdė būdama nepilnametė. Be mamos liko maži vaikai – vienas gimęs 2022 metais, kitas 2023-iaisiais.

Rimtas papildymas – Rumunijos čempionas grįžta rungtyniauti į Šiaulius

Įsibėgėjant vasaros perėjimų langui saulės miesto ekipa ir toliau stiprina savo sudėtį. Dar praėjusią savaitę Mindaugo Čepo treniruojamą kariauną papildė Domantas Šimkus, o jau šiandien futbolo akademijos „Šiauliai“ vadovai sėkmingai sukirto rankomis su dar vienu visai Lietuvos futbolo bendruomenei žinomu veidu – Rolandu Baravyku.
2023-07-12

Graikijoje – Slivkos klubo lygiosios, Albanijoje – Paulausko komandos pergalė

Graikijos pirmenybėse penktadienį Vykintas Slivka žaidė nuo 66 minutės bei padėjo savo atstovaujamam „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 1:1 su „Volos“ ekipa. Tuo metu Albanijos lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „Bylis“ žaidėjus. Lietuvis šių rungtynių 35 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o „Egnatia“ klubas po pergalės su 34 taškais pakilo į ketvirtą vietą.
2023-02-25

Baravykas keliasi į Rumunijos čempionato lyderių gretas

Su FA „Šiauliais“ sietas Rolandas Baravykas į Lietuvą žaisti visgi negrįš. Krašto gynėjas nusprendė karjerą tęsti Rumunijoje, kurioje atstovaus Konstancos „Farul“ klubui. Tai bus jau trečioji R.Baravyko komanda Rumunijoje. 27-erių metų lietuvis yra žaidęs Arado UTA ir Klužo „Universitatea Cluj“ klubuose. Pastarasis su lietuviu sutartį nutraukė dar rugsėjo mėnesio pradžioje, o būtent nuo tada gynėjas neturėjo klubo ir sportinę formą palaikė Šiauliuose.
2023-01-05

Be klubo likęs Baravykas: „Dabar svarbiausia būti rinktinėje“

Lietuvos rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą prieš laukiančią akistatą su Farerų salų bei Liuksemburgo rinktinėmis. Su žiniasklaida prieš treniruotę bendravęs rinktinės futbolininkas Rolandas Baravykas teigė, jog abiejuose mačuose komanda kovos dėl pergalės. „Tikimės tik vieno, iš dviejų rungtynių norėtume paimti maksimumą, reikia labai pergalių“, – kalbėjo šiaulietis.
2022-09-20

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Baravykas per gražiausias metų šventes neteko darbo Kipre

Legionieriaus karjerą Kipre pradėjęs Rolandas Baravykas prieš šventinį periodą liko be klubo. Famagustos „Nea Salamis“ klubas pranešė, kad bendru susitarimu nutraukė kontraktą su lietuviu ir palinkėjo jam sėkmės ateityje. 25-erių metų krašto gynėjas į „Nea Salamis“ klubą atvyko 2020 metų sausį, tačiau praėjusiame sezone spėjo sužaisti tik tris lygos rungtynes, o šiame sezone aikštėje pasirodė vos penkis kartus.
2020-12-31

Prieš atrankos pradžią Urbonas ramus: „Atlikome numatytus darbus“

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė surengė paskutinę treniruotę prieš Europos čempionato atrankos rungtynes su Liuksemburgu. Vyriausiasis treneris Valdas Urbonas liko patenkintas tuo, kaip komanda įvykdė suplanuotus darbus, o rinktinės žaidėjai Arvydas Novikovas ir Rolandas Baravykas neslėpė ambicijų kovoti dėl pergalės.
2019-03-22

Lietuvos rinktinė nesėkme startavo Baltijos taurės turnyre

Prasidėjo tradicinis Baltijos taurės turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė svečiuose susitiko su nacionaline Estijos komanda. Rakverėje vykęs susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0. 1 800 žiūrovų talpinančiame stadione už šeimininkus sirgo apie pusantro tūkstančio žiūrovų. Lietuvos rinktinė svečiuose sulaukė kelių dešimčių ištikimiausių aistruolių palaikymo.
2018-05-30

V. Dambrauskas: bendravimas su vaikais yra didelis džiaugsmas

Sekmadienį LFF stadione vykusiame tradiciniame UNICEF organizuojamame bėgime dalyvavo tūkstančiai vaikų. Kartu su žinomais Lietuvos sporto ir pramogų pasaulio žmonėmis šiame renginyje pirmą kartą apsilankė ir „Žalgirio“ futbolo komandos nariai.