6
Londono „Tottenham“ -  Londono „Arsenal“ (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos aštuonios 25-to turo rungtynės. Pirmosios rungtynės įvyko Londone tarp dviejų Londono ekipų, „Tottenham“ ir „Arsenal“.

6

„White Hart Lane“ stadione susitiko du amžini varžovai, Londono „Tottenham“ ir Londono „Arsenal“ klubai. Pergalę rezultatu 2:1 (0:1) iškovojo namuose žaidę „Tottenham“ futbolininkai. Pirmieji įvartį pelnė „Arsenal“ futbolininkai nepaisant to, kad „Tottenham“ didžiąją kėlinio dalį atakavo. 39-ąją minutę po Hectoro Bellerino perdavimo Aaronas Ramsey nusisukęs nuo vartų, smūgiu su kulnu kamuolį pasiuntė į vartus bei išvedė „kanonierius“ į priekį.

Antrajame kėlinyje viskas apsivertė 55-ąją minutę. „Arsenal“ saugas Francis Coquelin nugriovė Harry Kane ir užsidirbo antrą geltoną kortelę bei buvo išvytas iš aikštės. Praėjus vos 5-iom minutėms po F.Coquelin pašalinimo šeimininkai pasinaudojo kiekybinę persvarą bei išlygino rezultatą. 60-ąją minutę Toby Alderweireld po kampinio pelnė įvartį, o 62-ąją minutę H.Kane puikiu smūgiu iš baudos aikštelės kampo išvedė „Tottenham“ į priekį.

Tuo rungtynės nesibaigė. Vienas iš „Arsenal“ lyderių, čilietis Alexis Sanchezas aplenkė „Tottenham“ gynėjus ir greičiausiai pribėgęs prie kamuolio išlygino rezultatą 2:2. Po lygiųjų abi Londono ekipos išsaugoo savo pozicijas. „Tottenham“ liko antroje vietoje su 55-iais taškais, o „Arsenal“ tenkinasi trečia vieta bei 52 taškais.

Kitos „Premier“ lygos rungtynės bus žaidžiamos 17 val., o „Watford“ su Lesterio „City“ susitiks 19.30 val.