8
Londono „Arsenal“ – „Barcelona“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje antradienį buvo sužaistos dvi aštuntfinalio rungtynes. „Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ priėmė „Barcelonos“ klubą, Turine „Juventus“ ekipa sulaukė Miuncheno „Bayern“ futbolininkų viešnagės.

8

Londono „Arsenal“ 0:2 „Barcelona“

71' L. Messi [0:1]

83' L. Messi [0:2]

Startinės sudėtys:

Londono „Arsenal“: P.Cech; N.Monreal, L.Koscielny, P.Mertesacker, H.Bellerin; F.Coquelin (82' M.Flamini), A.Ramsey, A.Sanchez, M.Ozil, A.Oxlade-Chamberlain (50' T.Walcott); O.Giroud (72' D. Welbeck).

„Barcelona“: M.ter Stegen; J.Alba, J.Mascherano, G.Pique, D.Alves; A.Iniesta, S.Busquets, I.Rakitic; Neymar, L.Suarez, L.Messi.

Rungtynių eiga:

2:0, toks galutinis rungtynių rezultatas. Neymaras per pridėtą laiką dar turėjo savo progą pelnyti įvartį, tačiau ir vėl pranašesnis buvo P.Cechas.

2:0! 83-ąją minutę Per Mertesackeris grubiai suklydo savo baudos aikštelėje ir Mathieu Flamini „nušienavo“ Lionelį Messį, kad sulaikytų šį nuo antrojo įvarčio. Visgi teisėjas epizodo pro akis nepraleido ir paskyrė 11-os metrų baudinį į „Arsenal“ vartus, o L.Messi baudinį be problemų realizavo.

Įvartis!!! „Barcelonos“ futbolininkai 71-ąją minutę išbėgo į kontrataką ir Neymaras atliko perdavimą nedengiamam Lioneliui Messiui. Messi pelnė pirmąjį savo įvartį „Emiratų“ stadione ir pirmąjį įvartį prieš Petrą Cechą.

Abi komandos kurią vieną progą po kitos, tačiau „Emiratų“ stadione susirinkę futbolo mylėtojai iki 67-osios minutės turi stebėti rungtynes be įvarčių nors žaidimas ir atviras.

Antrojo kėlinio pirmosios 10 minučių visiškai priklauso „Barcai“, o 49-ąją minutę savo progą pasižymėti turėjo Neymaras, tačiau jo smūgį puikiai atlaikė Petras Cechas.

Nepaisant to, kad pirmajame kėlinyje abi komandos stengėsi atakuoti ir sukūrė kelias pavojingas atakas, žiūrovai įvarčių neišvydo ir rezultatas prieš antrą kėlinį lieka 0:0.

Katalonams galiausiai pavyko pristabdyti „Arsenal“ futbolininkus ir 35-ąją minutę žaidimo tempą iš lėto kontroliuoti pradeda „Barcelonos“ ekipa.

„Arsenal“ ir toliau išlaiko iniciatyvą prieš „Barcelona“, tačiau įvarčio nėra. 23-ąją minutę auksinė progą pasižymėti turėjo „Arsenal“ saugas Alex Oxlade-Chamberlain, tačiau jo smūgį iš kelių metrų Marc-Andre ter Stegenas sugebėjo sustabdyti.

Pirmosios 10 minučių priklausė namuose žaidžiantiems Londono „Arsenal“ futbolininkams, tačiau nei vienas atliktas smūgis neskriejo į vartų plotą. 6-ąją minutė „Arsenal“ gynėjas Nacho Monreal užsidirbo geltoną kortelę.

Turino „Juventus“ 2:2 Miuncheno „Bayern“

43' T. Muller [0:1]

55' A. Robben [0:2]

63' P. Dybala [1:2]

76' S. Sturaro [2:2]

Turine, „Juventus“ stadione „Juventus“ ekipa susitiko su Miuncheno „Bayern“ klubu. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:1) nepaisant to, kad „Bayern“ komanda dar 60-ąją minutę 2:0 pirmavo prieš praėjusių metų Čempionų lygos vicečempionus. „Bayern“ į priekį 43-ąją minutę išvedė Thomas Muller, o 55-ąją minutę Arjen Robbenas persvarą padidino. 63-ąją minutę Paulo Dybala rezultatą sušvelnino, o 76-ąją minutę po keitimo pasirodęs Stefano Sturaro rezultatą išlygino.

Atsakomosios rungtynes Miunchene bus žaidžiamos Kovo 16d.

Turino „Juventus“: G.Buffon; P.Evra, L.Bonucci, A.Barzagli, S.Lichtensteiner; P.Pogba, C.Marchisio (46' Hernanes), S.Khedira (69' S. Sturaro), J.Cuardado; P.Dybala (75' A.Morata), M.Mandzukic.

Miuncheno „Bayern“: M.Neuer; J.Bernat (74' M.Benatia), D.Alaba, J.Kimmich, P.Lahm; A.Vidal, D.Costa (84' F.Ribery), T.Alcantara, T.Muller, A.Robben; R.Lewandowski.