Sekmadienį „Premier“ lygos 17-ame ture žaidžiamos dvejos rungtynės. Votforde akis į akį stojo „Watford“ ir „Liverpool“ klubai. Pergalę rezultatu 3:0 (2:0) šventė šeimininkai, „Watford“ futbolininkai.

„Watford“ klubas, kuriam atstovauja ir lietuvis Giedrius Arlauskis, namuose nepaliko vilčių svečiams iš Liverpulio. Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau 3-ąją minutę. Po kampinio „Liverpool“ vartininkas Adamas Bogdanas nesugraibė kamuolio, o „Watford“ gynėjas Nathanas Ake iš kelių metrų kamuolį pasiuntė į vartus. 15-ąją rungtynių minutę O.Ighalo tiksliu šuviu padvigubino šeimininkų persvarą. 85-ąją minutę O.Ighalo pelnė savo antrąjį įvartį ir padėjo galutinį tašką rungtynėse.

Po pergalės „Watford“ futbolininkai išliko 7-oje pozicijoje, bei yra surinkę 28 taškus. „Liverpool“ futbolininkai turi 4 taškais mažiau negu „Watford“ ekipa ir užima 9-ąją vietą.