Penktadienį buvo sužaistos paskutinios trejos 8-ojo turo rungtynės Anglijos „Premier“ lygoje.

Pirmosiose rungtynėse susitiko Liverpulio klubai. Liverpuolio „Everton“ namuose priėmė „Liverpool“ klubą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmąjį įvartį 41-ąją minutę įmūšė „Liverpool“ puolėjas, Danny Ingsas. Tačiau persvara svečiai ilgai džiaugtis negalėjo, mat jau 45 minutę belgas Romelu Lukaku rezultatą išlygino. Antrajame kėlinyje nei viena komanda nepasižymėjo ir abu Liverpulio klubai tenkinosi vienu tašku.

Kiek vėliau Londone susitiko Anglijos grandai, Londono „Arsenal“ su Mančesterio „United“. Šeimininkai nepasigailėjo svečių iš Mančesterio ir laimėjo 3:0.

„Arsenal“ futbolininkai pačioje rungtynių pradžioje įsiveržė į priekį. 6-ąją minutę po Mesuto Ozilo perdavimo pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Alexis Sanchezas, o po minutės persvarą padvigubino Mesutas Ozilas. 19-ąją minutę Alexis Sanchezas atliko dar vieną tikslu smūgį ir pasiuntė „United“ į nokautą.